Obsessive šumivá bomba s feromony Sexylicious

Připravte se na úplný relax a zapomeňte na všechny své starosti s naší voňavou koupelí plnou feromonů! Tahle orientální koupel vám dodá energii a uvolní vaše pocity, takže si můžete užít dokonalý zážitek pro vaše smysly! Vaše kůže bude po této rituální koupeli hebká a voňavá, takže si přijdou na své i citlivé nosy. Jestli hledáte něco nevšedního, které vám dá šanci poznat nové dimenze, tahle koupel je pro vás to pravé!

89 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Máme pro vás nevšední produkt, který vás donutí zapomenout na všechny svoje starosti. Co to je? To je přitažlivá voňavá koupel plná feromonů! Ano, slyšíte správně – feromony! Tohle je koupel, která vám dodá energii, uvolní vaše pocity a vaše tělo si užije dokonalý relax.

Jde o orientální koupel s úžasně lákavou vůní. Leťte si domů, pořiďte si tuto voňavou kosmetiku a připravte se na nejlepší koupel vašeho života. Vlny parfémované pěny se dotknou vašeho těla a vrhnete se do téhle příjemné a smyslné koupelové vody.

Uvědomte si, že tahle koupel není jen o vodě a bublinkách. Je to zážitek pro vaše smysly. Vaše kůže bude po této rituální koupeli hebká a voňavá, takže hlavně citlivé nosy si přijdou na své. A nejlepší na tom? Můžete ji užít sami nebo ve dvou. Je to vaše volba a vaše možnost.

Možná se ptáte, proč je tahle koupel tak zvláštní. Odpověď je prostá – feromony jsou skrytou částí našeho světa a tahle koupel je prostupuje úplně přirozeně. Jde o koupel, která nabízí trochu víc, než jen odstranění stresu po náročném dni. Je to skutečně zážitek pro vaše smysly, který vás naladí na pozitivní vlny!

To, co nás na tom nejvíc zaujalo, je pocit, který tahle koupel vyvolává. Je to náš oblíbený způsob, jak si užít relax a pohodu. Nejen, že vám pomůže získat pocit klidu a uvolnění, ale také vám dává šanci na poznání nových dimenzí. Pokud chcete zažít něco úplně jiného a máte rádi nová dobrodružství, tahle koupel je věc, kterou byste si neměli nechat ujít.

Výhody

 • Plně se oddávejte smyslným zážitkům s naší šumivou bombou s feromony Sexylicious! Zaručeně budete cítit účinnost těchto osvědčených feromonů, které vás omámí svým kouzlem a rozproudí vaši energii.
 • Navíc jste v dobrých rukou, protože naše bomba obsahuje přírodní oleje, které krásně ošetří vaši pokožku.
 • Toto je jediná „nevýhoda“, že naši bombu budete chtít používat pořád!.

Nevýhody

 • 1) Obsessive šumivá bomba s feromony Sexylicious nefunguje na všechny typy pleti a může způsobit podráždění.
 • Když už si dávat práci s koupelnovou luxusní šumivou bombou, zkuste nezůstat s rudou, svědivou pletí.
 • 2) Produkt je poměrně drahý a po jednom použití už se ho nedá znovu použít.
 • Tady platí, že cena odpovídá kvalitě, ale pokud chcete pořádnou relaxaci v koupelně, počítejte s tím, že si to budete muset párkrát pořádně užít.
 • 3) Zápach a vůně nevyhovuje každému a může být příliš intenzivní.
 • Pokud nejste fanoušky příliš silných vůní, zvažte, jestli by nebylo lepší poohlédnout se po jemnějších vůniích, které nebudou koketovat s vaším čichem.

Další informace

Barva

Červená

Velikost pomůcky

Malý

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Feromony

Hmotnost

0,1 Kg

Maximální průměr

5,6 cm