HOT afrodiziaka eXXtreme power caps (5 tbl)

HOT eXXtreme Power Caps jsou malé kapsle plné přírodních afrodiziakálních bylinek, které slibují rychlejší a jednodušší dosažení erekce. Pokud máte s erekcí problémy nebo toužíte po ještě intenzivnějším sexuálním zážitku, tyto kapsle jsou ideálním pomocníkem. A navíc, jejich účinek se projeví už do jedné hodiny od užití a trvá několik hodin. Vytestovali jsme je už 10 let a i když zpětná vazba od našich zákazníků není vždy pozitivní, stále jsou to nejlepší volně prodejné tabletky, které jsou momentálně na trhu. Takže pokud hledáte neinvazivní řešení, je tohle ta pravá volba!

329 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

HOT eXXtreme Power Caps jsou malé kapsle od německého výrobce, které slibují rychlejší a jednodušší dosažení erekce. A to díky přírodním afrodiziakálním bylinkám ukrytým v jejich složení. Navíc se jejich účinek projeví už do jedné hodiny od užití a trvá několik hodin. Pro muže, kteří mají s erekcí problémy nebo touží po ještě intenzivnějším sexuálním zážitku, jsou tyto kapsle ideálním pomocníkem.

Ale neberte nás pouze na slovo! Tyto kapsle testujeme již 10 let jak na sobě, tak s našimi zákazníky přímo v kamenné prodejně. Díky zpětné vazbě jsme zjistili, že je jejich účinek spíše smíšený. Někteří pánové se je vrací pro více a jsou s nimi spokojení, jiní zase očekávali více a trochu byli zklamáni. Nicméně stále platí, že jsou to nejlepší volně prodejné tabletky, které jsou momentálně na trhu.

Pokud se rozhodnete pro jejich vyzkoušení, doporučujeme užít jednu kapsli na lačno minimálně dvě hodiny před plánovanou sexuální aktivitou. Nesmí se kombinovat s kofeinem ani alkoholem, protože by to snížilo jejich účinek.

Co na mě na tomto produktu zaujalo? No, asi především ta zpětná vazba od zákazníků. Víte, někdy se snažíte všechno otestovat sami, ale zkušenosti jiných lidí jsou také důležité. A samozřejmě, když si potřebujete pomoci s erekcí, nechcete sáhnout hned po nejdražších a nejradikálnějších řešeních. Takže prozkoumejte tento produkt a zjistěte, zda vám může pomoci.

Výhody

  • Tyhle kapky jsou jak blesk! Bez zbytečné manipulace a násilné chemie připravíte své tělo na neuvěřitelné sexuální zážitky.
  • Nevýhodou ale může být, že se budete cítit příliš silní a bude pro vás těžké udržet si kontrolu.

Nevýhody

  • Tady je několik možností:1.
  • Těžko říct, zda tyhle kapsule zapůsobí na každého – jako s těmi balónky, co vám nevyletí, i když dýcháte na ně a kroutíte je, některým zkrátka pasují, jinému zase ne.
  • Můžete si dělat, co chcete – ale tyhle power kapsule vás bohužel nepromění automaticky v Don Juana; co funguje u někoho, nemusí zabrat u ostatních.
  • Kdybyste mě chtěli, abych byla upřímná, tak ne každý ovlivníte tázacím pohledem a ne každý zareaguje na tyhle kapsule, i když si je dá a bude doufat.

Další informace

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Afrodiziaka

Situace

Podpora erekce