Gel na oddálení ejakulace Bull PowerGel (30 ml)

Bull PowerGel je přípravek, který od osudu zachrání muže, kteří bojují s předčasnou ejakulací. Stačí jen trochu tohoto gelu nanést na penis a díky přírodním složkám jako máta peprná se váš druhý mozek uklidní ajdá bzo anestetický efekt, který oddálí nástup ejakulace o několik minut. Nečekejte na zázraky, ale spojením přírody a vědy, Bull PowerGel opravdu funguje.

269 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Bull PowerGel je přípravek, který by mohl zachránit den mužům, kteří bojují s předčasnou ejakulací. Tento gel má lehkou texturu, která je snadno nanositelná na penis. Bull PowerGel obsahuje přírodní složky jako máta peprná, která ochladí okolí penisu a sníží citlivost. Anestetický efekt v kombinaci s dalšími přírodními látkami umožňuje oddálit nástup ejakulace o několik minut.

Když zkusíte Bull PowerGel, stačí si klepnout malé množství gelu na prst a jemně ho vmasírovat přímo na penis. Jeho účinky s sebou přinášejí snížení citlivosti penisu až o několik minut. Nečekejte na zázraky, ale zkušenosti zákazníků z naší prodejny potvrzují, že to funguje.

Co mě zaujalo na tomto produktu je, že je vyroben pouze z přírodních složek, takže se nemusíte bát vedlejších účinků. Také mi přišlo kreativní, že užitím Bull PowerGelu je muž schopen alespoň částečně ovládat rychlost ejakulace. Proto tento produkt hravě vítězí na trhu s přípravky na téma pánské sexuální zdraví.

Výhody

  • Tento Bull PowerGel sice funguje rychle, ale nezapomeňte na romantickou předehru.
  • Manipulace s tímto gelem je skutečně jednoduchá, ale neztrácejte se v návodu k použití.
  • Ačkoli má tento gel chladivý efekt, buďte opatrní, abyste neuvolnili na sobě zimomřivce.
  • Kvalita tohoto produktu je skvělá, ale stále musíte něco zaplatit.
  • Nečekejte, že to bude zdarma.

Nevýhody

  • Bull PowerGel není univerzálním řešením pro oddálení ejakulace a co funguje na jednoho muže, nemusí fungovat na druhého – tak si raději chvíli počkej a nekupuj hned první gel, který najdeš!.

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Malý

Materiál pomůcky

Gel

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Krém na penis

Co dráždit

Žalud

Gel, olej účel

Znecitlivující

Situace

Oddálení ejakulace

Hmotnost

0,03 Kg