Obsessive šumivá bomba s feromony Spicyness

Tato koupelová koule rozhodně není průměrná! S její impozantní a elegantní vizáží získáte pocit jako byste se právě koupali v lázních. Avšak to největší překvapení vás čeká, když ji hodíte do vany a začne se vám rozplývat před očima nádherný gejzír plný vonných látek a feromonů. A po vstupu do této magické koule se vaše pokožka bude cítit natolik uvolněna, až to jen tak nepoznáte. Tak co ještě váháte? Koupelová koule vám přináší úžasný relax a zároveň je skvělou volbou pro začátek pikantních erotických nocí.

89 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Tak tohle opravdu není jen obyčejná koupelová koule! Už na první pohled si všimnete, že se jedná o něco velmi speciálního a vzrušujícího. Vypadá totiž skutečně impozantně a elegantně – stejně jako byste se měli koupat v luxusním lázeňském centru. A když ji hodíte do vany a počkáte, ani nevíte, jak vás to překvapí! Před vámi se totiž objeví nádherný gejzír, plný vonných látek a feromonů. To všechno jen tak ke zlepšení nálady a pro úplné uvolnění.

Ale pozor, to není zdaleka všechno! Protože když se voda těchto kouzel plná koupele dotkne vaší pokožky, začíná ta opravdu vzrušující část. Pocity se navzájem prolínají a hračky už jsou jen krok daleko. Voňavá koupelová koule vám tak může sloužit jako skvělý start do pikantních nocí plných erotiky a zábavy. Ale samozřejmě to není jediný důvod, proč ji můžete použít. Vyzkoušejte ji třeba jako relaxaci po dlouhém a náročném dni, nebo si s ní dopřejte trochu speciálního občerstvení s vaším partnerem. Když úplně chlácholíte a plavete se v takovéto koupeli, je jisté, že se vám podaří obnovit nejen své tělo, ale i svou mysl.

Tak co mě na této koupelové kouli zaujalo? Určitě ta neskutečná kreativita, kterou výrobce dal do ní a dávku vzrušení, kterou si můžete dopřát. Skvělé je také to, že je ve svých vlastnostech naprosto flexibilní – takže ji můžete použít prakticky k jakémukoli účelu, na jaký si vzpomenete. Tak neváhejte a řešte váš denní stres voňavě a s radostí!

Výhody

  • Chceš si dopřát skvělou koupel plnou neobvyklé pikantnosti? Tak tady máš řešení – Obsessive šumivá bomba s feromony Spicyness! Jeho osvědčeně účinné feromony ti pomohou rozvášnit tvého partnera do nelidských výšek.
  • Naší pikantní verzi se nikdo neubrání! Tu doprovází orientálně květinová vůně, která ti bude příjemně vonět i po koupeli.
  • A navíc – díky přírodním olejům obsaženým v produktech, tvá kůže bude po koupeli nadupaná a vylízaná.
  • To je všechno k fenomenálnímu zážitku, né? Vyber si ho dnes a zažij nevšední chvíle! Půjdeme k nevýhodám? Podle našeho názoru jich žádné není, nepřijdeme k tomu ani rýpnutím nevýhod, proč si kazit chuť zábavy a relaxace? ;).

Nevýhody

  • Po použití Obsessive šumivé bomby s feromony Spicyness nastala velká zmatek v koupelně, protože se bublinky rozprskly po celé místnosti.
  • Použití této bomby způsobilo velké množství čistící práce kvůli zabarvení koupelny červenou barvou a snažení se získat zpět původní stav.
  • Myslela jsem si, že použití této bomby zvýší náladu během sprchování, ale bohužel se mi spíše zdálo, že mé jádro je víc rozrušené než kdy předtím.
  • Po použití Obsessive šumivé bomby s feromony Spicyness jsem se cítila velmi nepohodlně kvůli své nové nemilé vůni a bolestem hlavy, které mi připomínaly moji první lásku.

Další informace

Barva

Růžová

Velikost pomůcky

Malý

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Feromony

Hmotnost

0,1 Kg

Maximální průměr

5,6 cm