Krém na prokrvení penisu LARGO

Krém LARGO je skvělým pomocníkem v posteli, který pomáhá s prokrvením penisu a zlepšuje erekci. Navíc se skvěle vstřebává a nezanechává mastný film. S LARGO si můžete užít tu nejlepší sexuální zábavu a vyzkoušet něco nového i jiného. Být in v posteli dnes může být snadné, stačí vyzkoušet LARGO!

369 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Krém LARGO je tu pro muže, kteří chtějí být v posteli opravdu „in“. Tento krém šíří dobrou pověst mezi těmi, kteří rádi experimentují a chtějí si v sexu užít víc. A jaké vlastnosti tento krém má?

LARGO je skvělým pomocníkem při lepší prokrvenosti penisu. Po nanesení na vašeho miláčka se sníží jeho úzkost a ten bude mít mnohem větší chuť na akci. Normalizuje se krevní oběh a erekce se zlepšuje. Jen krásná může být i jeho velikost, ale nečekejte zázraky.

To, co je skvělé na LARGO, je, že se snadno vstřebává do kůže a nezanechává mastný film, což z něho dělá důstojného kandidáta na mastný krmivo. A co se s ním dá dělat? No přeci užít si tu nejlepší sexuální zábavu s oběma po celou noc.

Jestliže chceš tvoje vibrátory nechat být, zkoušej LARGO. Tě nenechá v háji a nabídne tvému penisu to nejlepší, co mu můžeš dát. Určitě bys měla vyzkoušet LARGO i bez vědomí své partnerky. Užiješ si takhle onen neuvěřitelný zážitek, který vám oběma zaručeně přinese nezapomenutelné vzpomínky.

Celkově se mi na LARGO líbí, že kromě toho, že pomáhá s prokrvením penisu, tak se také skvěle vstřebává. Navíc mi to dává šanci vyzkoušet něco nového a jiného, co můžu představit i svému partnerovi. Hodně zábavy!

Výhody

  • S hurá do akce krémem LARGO můžete začít svou akci rychleji než kdy dřív! A nejen to – pocit hřejivého efektu prokrví Váš penis a pomůže mu být připravený na neuvěřitelný zážitek.
  • Jedinou nevýhodou může být, že by mohli být Vaši partnerky natolik spokojeny s Vaším výkonem, že budou chtít více a více!.

Další informace

Velikost pomůcky

Malý

Materiál pomůcky

Gel

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Krém na penis

Gel, olej účel

Stimulační

Situace

Zvětšení prodloužení penisu