Andropenis Extender GOLD

Prodloužení a zrovnání tvého penisu už není vůbec těžké! Andropenis je tvojí záchranou! Tento úžasný postroj ti dokáže prodloužit penis o 3 až 5 centimetrů a zrovnat ho, a to vše s garancí až na 2 roky! Navíc, výroba tohoto postroje je podložena lékařskými studiemi, takže kvalita je zaručena. Nenechej se zahanbit a zlepši svůj sexuální život ještě dnes!

3 995 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Andropenis – prodlouží a srovná tvůj penis!

Tak už se neboj! Andropenis ti pomůže! Tento úžasný postroj se hodí pro penis, který v erekci dosahuje 7 cm a více. A co dokáže? Prodlouží ti penis o 3 až 5 centimetrů a když máš zakřivený penis, Andropenis ti ho srovná pěkně do latě. Jak na to? Je to sice opruz, ale když se chce, tak to jde. Léčba s Andropenisem se dělí na 2 období, které mají několik fází.

Doporučujeme nosit Andropenis 4 až 9 hodin denně. První období je přizpůsobovací. To trvá zhruba 15 dní a změny se dostavují už po 5 dnech. Druhé období, neboli vývojové, se dělí do tří fází. V počáteční fázi se budeš plácat 1. a 2. měsíc a každých 7 dní si změnit nastavení postoje. Střední fáze probíhá 3. a 4. měsíc a změna postroje je každých 10 dní. Třetí fáze, poslední, je závěrečná a trvá 5. a 6. měsíc. Změna nastavení postroje nastává každých 15 dní. Celý proces je dlouhý, ale při pravidelném nošení už uvidíš po měsíci změnu. Takže nečekej po dvou dnech zázraky, ale výsledek stojí za to.

Co mě na Andropenisu zaujalo? Tento postroj se vyrábí na základě lékařských studií a dokonce se tato metoda používá i v jiných lékařských oborech, například v plastické chirurgii. To mi dává pocit, že Andropenis je skutečně kvalitní produkt. A co je na tom nejlepší? Pokud s Andropenisem nastane nějaký problém, máš záruku až na 2 roky. Tak na co ještě čekáš? Noste Andropenis a zaručeně zlepšete svůj sexuální život!

Výhody

 • Při používání Andropenis Extender GOLD se můžete těšit na zvětšení penisu až o 5 cm.
 • Ocenit budete také použitý hebký a měkký materiál, který zajistí pohodlnost při nošení.
 • Pokud vás trápí zakřivení penisu, Andropenis Extender GOLD vám pomůže ho srovnat.
 • Nevýhody:
  – Produkt je poměrně drahý.
 • Existuje riziko podráždění nebo bolesti při nošení extenderu.

Nevýhody

 • Po delším používání Andropenis Extenderu GOLD se bohužel neprojeví zvětšení průměru penisu, pouze jeho délky.
 • Takže pokud si přejete být dlouhá holka, ale ne široká jako prkno, musíte hledat jinou možnost.

Další informace

Barva

Bílá

Materiál pomůcky

Plast

Provedení pomůcky

Zvětšovací

Co dráždit

Penis

Voděodolnost

Voděodolná

Nositelné

Ano

Situace

Zvětšení prodloužení penisu