Bijoux Indiscrets L´essence du Boudoir parfém na ložní prádlo (130 ml)

Hodnocení 0 z 5

Oblíbený časopis Cosmopolitan popsal L’essence du Boudoir jako „neodolatelnou směs bílých růží, jasmínu a ylang ylang inspirovanou erotikou Kámasútry“. Tyto složky se spojí a probudí všechny smysly, ať už ji použijete na posteli, povlečení, nebo dokonce na sobě. Elegantní balonková pumpička s třásněmi a jemně zdobený flakónek ve víchru této smyslné vůně nic nezastaví.

899 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Zahajte svou smyslnou vůní bílých růží, jasmínu a ylang ylang, které se ve vašem srdci spojí podle tradiční receptury inspirované erotikou Kámasútry. Vychutnejte si tuto vůni na posteli, přehozu nebo dokonce na vaší vlastní pokožce. Neodoláte jí.

Elegantní balonková pumpička s třásněmi usnadňuje nanášení tohoto klenotu mezi vaše parfémy. Atmosféra první poloviny 20. století, plná smyslnosti a ženskosti, se zrcadlí v tomto lahvičce. Pokud jemně nasprejováte své spodní prádlo nebo povlečení, feromony se probudí, a váš partner bude mít náladu na zábavu.

Jemně zdobený flakónek zabalený v hebké černé síťce s dekorativní černou mašlí potěší všechny milovníky romantiky. Veganské složení parfému bez parabenů zaručuje, že se nehodí pro pravidelné používání na těle, ale neudělá žádnou škodu vašemu citlivému epidermis.

Celkově tuto lahvičku naplněnou smyslnu vůní od L’essence du Boudoir si nemůžete nechat zapomenout. její jedinečnost a dokonalost ji posazuje na vrchol vašich parfémů.

Výhody

  • Tento parfém na ložní prádlo obsahuje osvědčený účinný feromon, který vám pomůže rozproudívat vášeň a svůdnost.
  • Balonková pumpička s retro designem umožní snadné použití.
  • Jeho složení je veganské a neobsahuje parabeny.
  • Jedinou nevýhodou může být, že někteří lidé mohou být alergičtí na některé z jeho přírodních složek.

Nevýhody

  • Tento exkluzivní parfém na ložní prádlo Bijoux Indiscrets L´essence du Boudoir bohužel obsahuje alkohol, který může některým lidem způsobit nepříjemné podráždění nebo vysušení pokožky.

Další informace

Barva

Černá

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Parfém

Provedení pomůcky

Luxusní

Nositelné

Ano