Obsessive Fun parfém s feromony (30 ml)

Parfém Fun je jako skok do ovocné zahrady plné sladkých plodů. Jeho jemná levandulová barva symbolizuje eleganci, zatímco diamantové víčko a fialová mašlička dodávají flakonu nádech luxusu. Když si nastříkáte Fun, budete se cítit jako královna a jeho vůně vás určitě okouzlí. Tento parfém vám dodá sebevědomí a umožní vám dosáhnout mnohem víc, než jste si myslela!

749 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Popis produktu

Máte chuť na sladkou vůni ovocné zahrady? Tak to je právě parfém Fun! S jeho pomocí si můžete zavřít oči a snít, že ležíte pod stromem a ochutnáváte šťavnaté plody. Tato vůně vás nejenom okouzlí, ale udělá z vás neodolatelnou ženu.

Parfém Fun je převážně levandulové barvy, která symbolizuje jemnost a eleganci. Navíc vás jeho luxusní dojem nezklame a po chvíli se budete cítit jako opravdová královna. Pohltí vás nejenom vůně tohoto parfému, ale také jeho podmanivý vzhled.

Flakon parfému Fun je zdoben fialovou mašličkou a nápisem Fun, což všechno dodává již tak krásnému flakonu nádech luxusu. Co vás ale zcela okouzlí, je víčko, které vypadá jako diamant. To dává tomuto parfému unikátní vzhled.

S tímto parfémem si můžete udělat radost kdykoliv a kdekoliv. Může být vaším společníkem na čekání v řadě potravin, ale také na romantické večeři. Oblečte se do svých nejlepších šatů, nastříkejte si parfém Fun a věřte, že nemůžete udělat chyb.

Jeho vůně vás příjemně překvapí a udělá ze vás dokonalou ženu. Když na sebe nanesete parfém Fun, budete se cítit krásně a plná dobré nálady. Jeho vzhled a vůně vás určitě okouzlí a budete chtít čím dál tím víc. S tímto parfémem se budete cítit velmi sebevědomě a dokážete toho dosáhnout mnohem víc, než jste si myslela.

Výhody

  • Vůně tohoto parfému s feromony je tak okouzlující, že se budete cítit neodolatelně.
  • Elegantní malá mašlička přidává k produktu hravý prvek.
  • Produkt může být ideálním doplňkem vašeho spodního prádla.
  • Víčko tohoto parfému je úžasně průhledné a vypadá jako diamant.
  • Nevýhoda: Pro některé lidi může být cena tohoto parfému vyšší než u konkurenčních výrobků.

Nevýhody

  • Parfém Obsessive Fun s feromony stojí více než běžné parfémy, což může odradit některé zákazníky hledající nižší ceny.

Další informace

Barva

Fialová

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Parfém

Provedení pomůcky

Luxusní

Nositelné

Ano