Obsessive šumivá bomba s feromony Funbulous

Tvoje koupelna už nikdy nebude nudná s těmi šumivými bombami od Obsessive Funbulous! Ponoř se do své vlastní výjimečné lázně s kouzelným gejzírem a omamnou vůní květin a ovoce. A co je nejlepší? Můžeš si užít tohle luxusní zážitek i s hosty a ukázat jim, jak si opravdu umíš užít život. Zkoušej tyhle šumivé bomby a uvidíš, že relaxace nikdy nebyla taková zábava!

89 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Tato šumivá bomba je tím nejlepším, co můžeš do své koupelny pořídit! Její vzhled je klasický, kulatý a roztomilý, což je ideální pro ty, kdo si rádi dopřávají trochu výjimečného luxusu. Jeho hlavním trikem je však uvnitř, s touhle krásou se dá totiž dělat mnohem více, než by sis asi kdy pomyslel.

Po chvíli ve vodě, kdyby ses zavřel do koupelny a neotevřel do té doby, než se šumivá bomba úplně rozpustí, můžeš začít relaxovat se šumivou oblohou, která obklopuje celé tvé tělo. Je úplně jako kouzelný gejzír, který tě dostane do jiného světa plného klidu a uvolnění. Její vůně je něco, co stojí za zmiňování. Celý prostor, kde se koupeš, bude omamně vonět květinami a ovocem a zpočátku se citíš jako by sis nalil kámen vína pod nos. Ideální pro relaxaci po náročném dni!

Produkt je určen pouze na jeden účel, ale to není problém. Máš prostě a jednoduše kombinaci dvou věcí, které umožní vynořit se úplně jinam. Relaxační koupel bude mnohem víc relaxační, pokud ji budou doprovázet šumivé oblaky a úžasná vůně, která tě přenese do jiného světa. Není nic lepšího, než když se rozhodneš dopřát si něco navíc a najednou se těm náročným dnům zase daří uniknout.

Bezpočet věcí mě zaujalo, ale co mě asi nejvíc baví je, že když přijedou hosté, můžeš jim ukázat, jak si umíš užívat luxusu. Pouštět si písničky při relaxaci v koupelně s barvotiskem ceremoniálu s mlíčkem z bur­bounové vanilky. To je prostě skvělá zábava, a všichni si ji užívají! Tak co, chceš si taky zpestřit večer v lázni? Zkoušej šumivé bomby od Obsessive Funbulous a uvidíš, že už se nebudete chtít koupat jinak!

Výhody

 • S obsessive šumivou bombou s feromony Funbulous se budou muži příjemně být jenom kolo vás, díky osvědčenému účinnému feromonu.
 • Květinová vůně této bomby je tak lahodná, že přímo navnadí k hře a pohled na nádhernou výběrku olejů a krémů, které vaše pokožka získá, je samotná ocásek.
 • Jedinou nevýhodou této bomby je to, že se budete muset rozhodnout, kterého nápadníka si přivábíte, protože zaručeně bude vyhlášenou kořistí!.

Nevýhody

 • Bomba se používá pouze jednou a pak je pryč – jako byste museli neustále dokupovat nové
  2.
 • Možnost alergické reakce na jeden z přísad v bombě
  3.
 • Ne všichni původně voní stejně, takže pro někoho může být vůně bomba příliš silná nebo ne příliš příjemná.
 • Bomby se nedoporučují pro použití v koupelnách s rozbitými obklady nebo plísňovými stěnami.
 • Při použití může docházet ke špinavosti v koupelně, kterou bude nutné uklidit.

Další informace

Velikost pomůcky

Malý

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Feromony

Hmotnost

0,1 Kg

Maximální průměr

5,6 cm