XXL anální dildo Gigants Muzzl (28 cm)

Pro zkušené fajnšmekry, kteří touží po maximálním roztažení a zaplnění zadečku nebo vaginy, je tu XXL anální dildo Gigants Muzzl. S jistotou Vás nezklame a poskytne nezapomenutelné pocity a slast při dráždění bodu G a análních stěn, a dokonce i pánské prostaty. Je vyroben z kvalitního a pružného PVC materiálu, který se udržuje dobře v čistotě a není náchylný na poškození. Takže neváhejte a vyzkoušejte Gigants Muzzl na vlastní kůži!

999 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

XXL anální dildo Gigants Muzzl je dokonalým doplňkem sbírky extrémních hraček pro zkušené fajnšmekry toužící po maximálním roztažení a zaplnění zadečku nebo vaginy. S jistotou Vás nezklame!

Tento produkt má spolehlivou širokou přísavku, skvělou pro milovníky handsfree jízdy. S Gigants Muzzl si můžete na dildo pomalu nasedat a regulovat si váhu vlastního těla rychlosti a hloubky penetrace. Tento nástroj Vás bude stimulovat třemi po sobě jdoucími výstupky, které trochu připomínají žalud penisu. Tyto výstupky jsou zaoblené, ale mají výrazné hrany, které Vám poskytnou nezapomenutelné pocity a slast při dráždění bodu G a análních stěn, a dokonce i pánské prostaty.

Toto Xxl anální dildo Gigants Muzzl je vyroben z kvalitního a pružného PVC materiálu, který Vás ohromí svou hladkostí. Materiál se udržuje dobře v čistotě a není náchylný na poškození. Hladký povrch dilda skvěle klouže po namazání lubrikantem a usnadní Vám zavádění. Pomůcka má vodotěsnou úpravu, takže si můžete hračku vychutnat i ve vaně nebo sprchovém koutu.

Co mě na tomto produktu dostalo, je to, že nabízí velký rozměr, s jistými výstupky, což mi umožňuje získat ty nejlepší a intenzivní pocity a způsobuje mi úžasné orgasmické zážitky. Pokud jste zkušený a hledáte nové zážitky, pak byste si rozhodně neměli nechat tuto nabídku ujít!

Výhody

 • S touto krásnou, velikostí XXL anální hračkou Gigants Muzzl (28 cm) si konečně užijete maximální rozkoš a naplnění! S trojicí výrazných výstupků můžete očekávat intenzivní stimulaci, která vám přinese nevšední zážitek.
 • Materiál PVC je kvalitní, pružný a velmi příjemný na dotek.
 • A navíc, díky vodotěsné úpravě, se můžete pořádně vyřádit i pod vodou! Široká a pevná přísavka vám zaručí skvělé držení a dodá vám potřebnou stabilitu a kontrolu.
 • Přestože je tato hračka primárně určena pro anální použití, může být také skvělou volbou pro vaginální fisting.
 • Jedinou nevýhodou může být velikost, která může některé uživatele odradit.

Nevýhody

 • Je potřeba být zkušeným uživatelem, když se dostavíte ke houpajícímu se gigantu Muzzlu o délce 28 cm.
 • Při držení aniž byste měli řádnou zkušenost, může dojít k úrazu.
 • Proces vkládání do análního kanálu vyžaduje jemné a roztáčivé pohyby, jinak může dojít k zranění.
 • Může být těžké dosáhnout správné hloubky nebo polohy, což může vést ke ztracení komfortu a výsledku.
 • Není vhodné pro nováčky nebo ty, kteří nejsou připraveni na intenzivní zážitek.
 • Velká velikost může způsobit potíže s ukládáním nebo přenášením v balení, což může vést k nedostatečnému skladování a uskladnění.

Další informace

Barva

Černá

Velikost pomůcky

XXL

Materiál pomůcky

Plast

Praktiky

Anální sex

Druh pomůcky
Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Anál

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Typ hračky

S přísavkou

Situace

Anální hrátky

Hmotnost

0,81 Kg

Celková délka

28 cm

Minimální průměr

5,7 cm

Maximální průměr

7 cm