Vibrační vagina Big Bang Pussy (14 cm)

Big Bang Pussy je šíleně kreativní masturbátor v podobě umělé vaginy, který vás okouzlí svým originálním designem a skvělými funkcemi. Pevný zadeček, oblá prsa a puntíkované šaty mu dodávají nádech ženskosti, kterou si zamilujete. Materiál připomínající lidskou pokožku je velmi příjemný na dotek a skvěle se s ním pracuje. Navíc díky vibrační patroně si užijete silné vibrace a dokonalé orgasmy. Big Bang Pussy je bezesporu skvělou volbou pro každého muže, který hledá dokonalý sexuální zážitek.

799 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Big Bang Pussy je masturbátor v podobě umělé vaginy, který nás okouzlil svými jedinečnými vlastnostmi. Na první pohled zaujme parádním designem, který připomíná ženské tělo oblečené do puntíkovaných šatů. Díky puntíkům se vagina neklouže v ruce a nevypadá to jako šťavnatá ryba, ani když máte ruce od gelu. Žena má pevný zadeček a oblá prsa, na které byste si nejraději sáhli.

Materiál Big Bang Pussy je měkký, jemný a připomíná lidskou pokožku. Při používání se vagina neničí, ale sem tam je třeba ji přepudrovat, aby zůstala hebká a krásná. Hlavní výhodou je, že k hladké jízdě stačí pouze voda, takže nemusíte používat lubrikant. Další výhodu vidíme v vibrační patroně, která se připojuje k ovladači pomocí kablíku. Vibrace jsou poměrně silné a regulují se pomocí kolečka na ovladači, což vám usnadní práci.

S Big Bang Pussy se můžete bavit sami nebo s partnerem. Masturbátor okamžitě funguje jako vibrační honítko a bude vám poskytovat neuvěřitelné orgasmy. Vagina je velmi příjemná na dotek a pomůže vám naplnit fantazie a užít si perfektní sexuální zážitek.

Co nás na produktu zaujalo nejvíce? Bez pochyby jeho design a skvělá funkcionalita. Vagina je měkká, příjemná na dotek a velmi snadno se s ní pracuje. Navíc si můžete užít silné vibrace díky vibrační patroně. Pokud hledáte kvalitní masturbátor, Big Bang Pussy je skvělou volbou pro každého muže, který si chce užít dokonalý sexuální zážitek.

Výhody

  • Vibrační vagina Big Bang Pussy s tvarově realistickým vzhledem dokonale dráždí smysly a navíc je vybavena dráždivou vnitřní strukturou pro maximální vzrušení.
  • Silné vibrace zaručují intenzivní orgasmus a díky praktické velikosti se vejde přímo do ruky pro pohodlné použití.
  • Příjemný materiál navíc hýčká tělo, a to vše za super cenu! Jedinou nevýhodou může být pouze to, že se jedná o výrobek z umělé hmoty a může být pro někoho nevhodný z hygienických důvodů.

Nevýhody

  • Může se stát, že při přílišném tlačení se vibrační patrona rozšíří a vagina se protrhne jako na starém tričku.

Další informace

Barva

Tělová

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Vibrační

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Baterie ovladače

AAA, LR03 alkalická (mikrotužková)

Počet baterií

3

Typ hračky

Realistická

Hmotnost

0,38 Kg

Celková délka

14 cm

Maximální průměr

5 cm