Vibrační erekční kroužek X-Factor

Přinášíme vám bombastický dvojitý erekční kroužek X-faktor s regulovatelnou vibrací! Tento hravý kamarád s trochu tužším materiálem nejenže drží jak penis, tak varlata, ale díky vibracím umístěným pod kořenem penisu vám zajistí neuvěřitelný sexuální zážitek. S plnou kontrolou nad akcí, regulovatelnou vibrací a diskrétním designem se jedná o dokonalou kombinaci výkonnosti, hry a velké dávky zábavy. A ano, představte si, že se výborně hodí i pro jednoho hráče!

469 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Objevil jsem bombastický dvojitý erekční kroužek X-faktor s regulovatelnou vibrací a musím se s vámi o něm podělit! Na první pohled si vás náš nový kamarád získá svým trošku tužším materiálem, ale to mu vůbec nebrání v tom současně držet jak penis, tak varlata. A aby to nebylo málo, tak na již tak skvělou akci přidali i vibrace umístěné pod kořenem penisu. To zajišťuje fakticky neuvěřitelný zážitek!

Když jsem si představil, jak tento hravý dvojitý kroužek funguje, byl jsem doslova ohromen. Jeho velkou výhodou je fakt, že máte plnou kontrolu nad celou akcí, díky regulovatelné vibraci si totiž můžete nastavit úplně to svoje tempo a po celou dobu si opravdu užívat neuvěřitelný sexuální zážitek. A hlavně, produkt je maximálně tichý a diskrétní!

A co mě na tom naší nové hračce naprosto nadchlo? No, asi už tušíte – to, že se jedná o dokonalou kombinaci výkonnosti, hry a velké dávky zábavy. Úžasnou vychytávkou je i to, že dvojitý kroužek X-faktor má regulační povrch pro snadnou změnu vibrace a já si nijak nevymýšlím, když říkám, že se výborně hodí i pro jednoho hráče. Tak, s čím začnete první?

Výhody

  • Užijte si neuvěřitelného orgastického zážitku s Vibračním erekčním kroužkem X-Factor! Díky svým silným vibracím zaručuje intenzivní orgasmus a dvojité zaškrcení penisu a varlat zajistí nejen delší erekci, ale i prodloužení sexuálního zážitku.
  • Navíc, vibrační motorek může být použit samostatně pro ještě větší rozkoš! Nevýhoda: Pro některé muže by mohlo být dvojité zaškrcení příliš těsné.

Nevýhody

  • Erekční kroužek X-Factor má materiál, který neohlídá penisku, jako by měl, ale může to být zábavný způsob jak „ztvrdnout“ svůj vztah.

Další informace

Barva

Černá

Velikost pomůcky

Malý

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Druh pomůcky

Erekční kroužky

Provedení pomůcky

Vibrační

Co dráždit

Varlata

Voděodolnost

Není

Baterie ovladače

AA, LR6 alkalická (tužková)

Počet baterií

2

Nositelné

Ne

Typ hračky

Vibrační

Situace

Zvětšení prodloužení penisu

Hmotnost

0,1 Kg

Minimální průměr

3,5 cm

Maximální průměr

4,2 cm