Vibrační erekční kroužek Silicone Rabbit

Silicone Rabbit je kvalitní vibrační kroužek s dlouhými králičími ušima, ideální pro stimulaci klitorisu i anální zóny. Dva silné vibrační motorky nabízejí tři úrovně intenzity a čtyři pulzní programy, které vás ohromí vášní. S jednoduchým ovládáním na horní straně králičí hlavy a voděodolnou úpravou je údržba kroužku snadná. Balení v luxusní krabičce dělá z něj skvělý dárek k výročí nebo narozeninám.

999 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Silicone Rabbit je vibrační kroužek, který se řadí mezi kvalitní a anatomicky dobře tvarované erekční kroužky. Na první pohled zaujme silikonovým materiálem, který je na dotek příjemně hladký. Ale to není to jediné, co na Silicone Rabbitu láká.

Samozřejmě, že divoké dračice si zamilují intenzivní vibrace, které budou parádně stimulovat klitoris. Ale ani masáž análu není u Silicone Rabbitu tabu. To umožní dlouhé králičí uši, které jsou pro některé pozice ideální.

Silicone Rabbit kroužek pohání dva silné vibrační motorky, které dokážou přenášet vibrace po celé délce penisu. S kombinací třech intenzit vibrací a čtyř pulzních programů to bude nálož, po které vybuchnete jako sopka.

Co se týče údržby kroužku, ta je velice jednoduchá. Silicone Rabbit disponuje voděodolnou úpravou, takže čištění kroužku bude jako po másle. Jen nesmíte moc dlouho namáčet kroužek a už vůbec se s ním nekoupat, jelikož vodotěsný není.

Jednoduché ovládání kroužku se nachází na horní straně králičí hlavy, takže ovládání během sexu je velice jednoduché. Avšak, není každá sexuální poloha pro použití Silicone Rabbit ideální, jelikož si v některých pozicích kroužek dokáže sám přepínat vibrační programy.

Když se podíváme na balení, tak v tomto případě se jedná o luxusní krabičku, což naznačuje, že Silicone Rabbit může být skvělým dárkem k výročí nebo k narozeninám.

Nicméně, i přesto, že je Silicone Rabbit kvalitním produktem, tak jsme našli několik nedostatků. Ukazuje se, že v některých pozicích mohou králičí ouška trochu tlačit. Kromě toho, velikost kroužku se hodí jen pro muže s průměrem od 4 cm nahoru, jelikož ty menší může nepříjemně škrtit.

Celkově řečeno, Silicone Rabbit je vibrační kroužek, který by mohl potěšit začátečníky i náročné požitkáře. Silné vibrační motorky, intenzivní vibrace i jednoduché ovládání jsou něco, co může být vaším novým nejlepším přítelem.

Výhody

  • S nádhernou fialovou barvou a sametově hebkým silikonovým materiálem, tento erekční kroužek nabízí intenzivní a neuvěřitelné vibrační potěšení díky dvěma silným vibračním motorkám, které zaručují ohromující slast.
  • Voděodolné provedení umožňuje jednoduchou údržbu a jednoduchou manipulaci.
  • A s krásnou luxusní krabičkou je to skvělý dárek! Nevýhoda: Možné potíže s přesným umístěním kroužku.

Nevýhody

  • Tak ahojíky! Máme tu pro vás super kousek z našeho sortimentu, ale jak to tak bývá, nemůže být všechno dokonalé.
  • Tak jdeme na to, co naši zákazníci označují jako „nevhodnosti“ u Vibračního erekčního kroužku Silicone Rabbit.
  • Kroužek se někdy může trošku cpát a škrtit v některých pozicích.
  • Náš kroužek je takový šikovný malý typ, takže pokud máte „ty velký dárky“, pravděpodobně pro vás nebude úplně ideální kvůli omezení průměru na čtyři stačíky.
  • Jinak ale kroužek za sebe mluví sám, tak co zkusit, že? ;).

Další informace

Barva

Fialová

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

Silikon

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Erekční kroužky

Provedení pomůcky

S výstupky na stimulaci partnera

Co dráždit

Penis

Voděodolnost

Voděodolná

Baterie do pomůcky

LR44 (knoflíková)

Počet baterií

3

Nositelné

Ne

Typ hračky

Vibrační

Situace

Zvětšení prodloužení penisu

Hmotnost

0,14 Kg

Celková délka

6 cm

Minimální průměr

3 cm

Maximální průměr

5 cm