Vibrační erekční kroužek Rumble Bee

Rumble Bee je vibrátorický kroužek na penis, který je tak mimořádný, že vytváří ohňostroj orgasmů. S 10 vibračními programy poskytuje tiché vibrace, které se přenáší nejen na penis, ale také na klitoris, což garantuje nevídané zážitky pro oba partnery. A navíc je kroužek voděodolný, takže se můžete s ním naprosto oddávat i v koupelně. Naše nová pomůcka bude vaše nová nejlepší kamarádka v posteli!

1 199 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Rumble Bee je vibrační erekční kroužek, který jsme si vytvořili, protože jsme zjistili, že na trhu chybí něco, co naplní naše očekávání. Vypadá fantasticky a je vyroben z kvalitního silikonu, což zaručuje mimořádně hladký povrch a snadnou údržbu. Elipsovitý tvar s dlouhým stimulačním výběžkem perfektně zapadá mezi dva spřízněné milence.

Ale co s ním opravdu můžete dělat? Nabízí se mnoho možností, ale hlavně poskytuje silné vibrace, které se přenáší po obvodu kroužku na penis a přes oválný výběžek hlavně na klitoris. S 10 vibračními programy, můžete začít s lehkou nádherou a postupovat až k neskutečnému orgasmu. A co je na tom nejlepší? Pomůcka je voděodolná, takže o ní můžete nahlas uvažovat i ve vaně.

Co mi na Rumble Bee nejvíce učarovalo byly velmi tiché vibrace a totožnost s lidskou anatomii. Kroužek se jednoduše plácne na penis a křídla se snadno přemístí k vašemu klitorisu. To je přesně to, co žena potřebuje k dosažení orgasmu během penetrace. Rumble Bee nás zcela zaujal svým designem, výbavou a hlavně fantastickými výsledky.

Výhody

  • Zábava ve dvou s tímto erekčním kroužkem je zaručená! Díky anatomickému tvaru se hezky přizpůsobí vašemu tělu a silikonový materiál dodává pocit sametového šimrání.
  • Navíc má Rumble Bee silné vibrační programy s možností výběru ze 10 různých nastavení.
  • Ať už si chcete užít v posteli, v koupelně nebo venku, voděodolné provedení a nabíjení přes USB udělají údržbu a nabíjení snadným a praktickým.
  • A to nejlepší na konec – i přes silné vibrace je Rumble Bee tichý, takže s ním neprobudíte sousedy.
  • Nevýhoda: produkt není vhodný pro osoby s kardiostimulátory nebo takovými zdravotními implantáty.

Nevýhody

  • Bohužel jsme nedokázali najít ani jednu nevýhodu tohoto kroužku, což jen dokazuje, jaký skvělý produkt se nám dostal do rukou.
  • Možná bychom mohli zmínit, že ho budete tak milovat, že se budete cítit jako závislák, ale to by byla spíše kompliment než nevýhoda, že ano?.

Další informace

Barva

Modrá

Velikost pomůcky

Malý

Materiál pomůcky

Silikon

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Erekční kroužky

Provedení pomůcky

Voděodolná

Co dráždit

Varlata

Voděodolnost

Voděodolná

Napájecí kabel

USB s konektorem

Nositelné

Ne

Typ hračky

Vibrační s pulzními programy

Situace

Zvětšení prodloužení penisu

Hmotnost

0,06 Kg

Celková délka

8,7 cm

Maximální průměr

2,8 cm