Vibrační anální kuličky Vibro Bubbles

Vibrační anální kuličky Vibro Bubbles jsou ideální pro ty, kteří hledají zaplnění análku a chtějí prozkoumat své tělo. S jejich silnými vibracemi a 7 vibračními programy si užijete maximální rozkoš. Vibro Bubbles jsou navíc pružné a hebké, což zajišťuje pohodlné a snadné zavedení. A pokud hledáte zpestření v posteli, můžete je použít jako anální kolík nebo jen samostatné naplnění dírky. Jejich absence dálkového ovládání vám může zpočátku připadat malým problémem, ale zvyknout si na ně je jednoduché. Celkově jsou Vibro Bubbles skvělým partnerem pro vaše anální hrátky.

1 599 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Vibrační anální kuličky Vibro Bubbles jsou ideálním partnerem pro ty, kteří chtějí zkoumat své tělo a hledají zaplnění análku. Vibro Bubbles mají střední velikost, což je ideální pro ty, kteří už mají trochu zkušeností se svým zadečkem. Hned jsme si všimli silných vibrací, které kuličky poskytují. Navíc můžete použít tento produkt jako anální kolík při sexu nebo jen jako samostatné naplnění dírky.

Pokud máte už svůj oblíbený anální kolíček, ale chtěli byste se posunout na další metu, Vibro Bubbles jsou tou správnou volbou. Pomůcky umožňují parádní zaplnění i úžasnou stimulaci vašeho análku a prostaty. Pro dámy mají bonus – kuličky zúží přední dírku, takže i pánové budou mít pocit těsnější vaginy. Vibro Bubbles jsou navíc pružné a hebké, což zajišťuje pohodlné a snadné zavedení.

Silné vibrace uspokojí i náročné anální přeborníky. Kuličky obsahují 7 vibračních programů, díky čemuž prožijete maximální rozkoš. Vibro Bubbles jsou také vodotěsné, takže je můžete používat kdekoliv, například i při relaxaci ve vaně či vířivce.

Tento produkt se nabíjí pomocí USB kabelu, takže šetří nejen vaše peníze, ale i životní prostředí. Vibro Bubbles jsou tiché, takže nemusíte se obávat, že probudíte své děti nebo sousedy během vašich vášnivých chvil.

Jedinou nevýhodou, kterou jsme zjistili, je absence dálkového ovládání, což trochu komplikuje ovládání kuliček v anální dírce. Zkusíte-li však párkrát, jistě si na to zvyknete. Celkově jsme velmi spokojení s Vibro Bubbles a věříme, že si i vy užijete skvělé anální hrátky.

Výhody

  • S těmito vibračními análními kuličkami Vibro Bubbles si užijete silné vibrace a intenzivní orgasmus jako nikdy předtím! S 7 různými vibračními programy vás bude čekat slastná jízda, a to i při koupání díky vodotěsné úpravě.
  • A nebojte se rušit své sousedy, protože Vibro Bubbles mají tichý režim.
  • Díky praktickému USB nabíjení si kuličky snadno dobijete a díky velké patce je snadné je udržet pevně v ruce.
  • Jedinou nevýhodou je, že tyto kuličky jsou určeny pouze pro anální použití.

Nevýhody

  • Anální Kuličky mají tak těsně těsně od sebe, že můžeš v průměru těžko rozeznat, kde jedna končí a druhá začíná – ale zároveň se taky nedělají velké vlny v tvém zadku.

Další informace

Barva

Černá

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

Silikon

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Anální kuličky

Provedení pomůcky

Vodotěsná

Co dráždit

Anál

Voděodolnost

Vodotěsná

Napájecí kabel

USB s konektorem

Nositelné

Ano

Typ hračky

Vibrační s pulzními programy

Situace

Anální hrátky

Hmotnost

0,11 Kg

Celková délka

17 cm

Minimální průměr

2,7 cm

Maximální průměr

3,1 cm