Vibrační anální kolík Waves

Přinášíme vám Waves – anální kolík s dálkovým ovládáním, který vám nabízí neuvěřitelný zážitek. S jeho 9 vibračními programy a texturovaným tvarem si užijete nových úrovní uspokojení, a můžete si ho dokonce užít i pod vodou. Ergonomický tvar a hedvábně hladký silikon vám zajistí pohodlí a bezpečnost. Pokud chcete zažít anální orgasmus nebo se prostě nechat unášet vlnami vzrušení, Waves je pro vás ta správná volba.

1 299 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Představujeme vám výkonný vibrační anální kolík Waves s dálkovým ovládáním. Tento produkt je určen nejen pro dobrodruhy, ale také pro všechny, kteří se chtějí nechat unášet vlnami vzrušení. Kolík má úzký anatomický tvar s výraznou texturou, která ocení hlavně začátečníci. Jeho 9 vibračních programů vám dodají potřebnou dávku uspokojení, a to dokonce i pod vodou, díky jeho vodotěsné úpravě.

Dálkové ovládání vám umožní zažít hodně zábavy, což potvrzují i pánové, kteří k tomu využívají ovladač od TV. Jakmile se v někoho zakousne kolík Waves, stává se jeho nejoblíbenější věcí, kterou budou žmoulat v dlani. Jeho ergonomický tvar vám umožní pohodlné nošení během dne, aniž by vás někde tlačil nebo třeba vypadával. Navíc, zamilujete si hedvábně hladký silikon, ze kterého je kolík vyroben, díky jeho neporézním a hypoalergenním vlastnostem.

S tímto kolíkem si můžete libovolně užívat silné vibrace a jejich 9 vibračních programů. Pokud hledáte nové zážitky, může vám pomoci dosáhnout i análního orgasmu. Přestože je Waves zaměřen především na anální stimulaci, tak ho můžete použít i pro masáž hráze, varlat, bradavek nebo jako minivibrátor na klitoris. A když už jsme u zábavy a dobrodružství, kolík má vodotěsné provedení, takže s ním klidně skočte do bazénu.

USB nabíjení tuto hračku činí ještě více uživatelsky přívětivou, a to nejen pro vaši peněženku, ale i pro životní prostředí. To vše už vás asi přesvědčilo, že anální kolík Waves stojí za to, ne?

Výhody

  • Jsi začátečník, ale rád by sis užil hrátky na veřejnosti? Vibrační anální kolík Waves ti toto umožní díky dálkovému ovládání! Jeho jemné vroubky ti nabídnou dokonalou stimulaci, zatímco anatomický tvar zajistí, že budeš mít kolík dobře pod kontrolou.
  • A co teprve sametově hebký silikonový materiál! Tento kolík ti nabídne intenzivní orgasmus díky silným vibracím a 9 vibračním programům.
  • Navíc, s vodotěsnou úpravou a praktickým USB nabíjením, nemusíš dělat nic jiného než se připravit na slastnou jízdu.
  • Takže buď připraven na tento vibrátor a neváhej ho vyzkoušet díky jeho skvělým funkcím! Nevýhoda: Není zde žádná nevýhoda.

Nevýhody

  • Bohužel, tento krásný vibrační anální kolík ve vlnitém designu není úplně nejlevnější kousek na trhu, ale kupovat kvalitu se vždycky vyplatí, ne?.

Další informace

Barva

Černá

Velikost pomůcky

Malý

Materiál pomůcky

Silikon

Druh pomůcky

Anální kolík

Provedení pomůcky

S ovladačem

Co dráždit

Anál

Voděodolnost

Vodotěsná

Napájení pomůcky

Napájení 230V

Napájení ovladače

Výměnné baterie

Baterie ovladače

CR2032 (knoflíková)

Napájecí kabel

USB s konektorem

Nositelné

Ano

Typ hračky

Vibrační

Situace

Anální hrátky

Celková délka

11,9 cm

Minimální průměr

2 cm

Maximální průměr

2,8 cm