Vibrační anální kolík s erekčním kroužkem RoZen

RoZena dvojitý erekční kroužek je bezesporu parádní hračkou pro muže. Ergonomický tvar vás příjemně stáhne a zajistí nejpevnější erekci v životě. Navíc, díky pravidelné masáži prostaty, zlepšíte její funkce a budete moci užít si ohromnou jízdu! S třemi stupni intenzity vibrací a čtyřmi pulzními programy je RoZena skvělým společníkem pro váš sexuální život. Trochu opatrnosti si ale dejte. RoZena vyžaduje neobvyklý typ baterie a beze sáčku na uskladnění přichází. Pokud se ale nechcete nechat zaskočit, RoZena bude vaším nejlepším kamarádem v ložnici!

1 029 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Pánové, tohle musíte vidět! Je to dvojitý erekční kroužek RoZena, který vás příjemně stáhne, a co nejdůležitějšího, zajistí tu nejpevnější erekci, jakou jste kdy zažili. Tenhle kroužek je ergonomicky tvarovaný a snadno se zavádí do vašeho zájmu. A víte co je na tom nejlepší? Od roku 2017 má upgrade svého tvaru, takže nyní ještě lépe drží uvnitř.
Ale nejen to, díky pravidelné masáži prostaty zlepšíte její funkce a budete moci užít si ohromnou jízdu! Můžete si nastavit 3 stupně intenzity vibrací a 4 pulzní programy, ale pravděpodobně jen klasickou vibraci potřebovat nebudete. Spojnice mezi kroužkem a kolíkem dráždí hráz a má perfektní délku. Celý kroužek je navíc vyroben z klinického silikonu, takže na dotek příjemně a dobře vede teplo. A údržba? Ani se o to nemusíte starat – oddíl pod tekoucí vodou si poradí a jen občasno potřebujete sterilizovat převařenou vodou, a bude hotovo.
Ale samozřejmě, žádný produkt není dokonalejší, a tak má také několik nedostatků. RoZena vyžaduje neobvyklý typ baterie, ale takové plechovky alespoň vibrují pár hodin. Pokud si k němu koupíte náhradní baterie, budete fungovat naplno. Také beze sáčku na uskladnění přichází a prostě je třeba si uložit RoZena někam bez něho. Pokud máte větší průměr, můžete cítit sevření jako příliš silné – ale to se řeší přeměřením obvodu penisu. A pokud budete zkoušet různé polohy při sexu, RoZena může vyklouznout, ale v tom se můžete bez obav pouštět do experimentování!
Celkově je to parádní hračka pro muže, a to není jen marketingová fráze. Testovali jsme mnoho podobných modelů a stále jsme RoZena nepřekonali.
Před použitím byste měli na anální kolík nanést lubrikační gel na vodní bázi a poté vložit dvojitý kroužek na penis a varlata. Pak stačí jen zasunout kolík do análku. Oba kroužky vás příjemně stáhnou a zajistí nejpevnější erekci v životě. Ty kroužky jsou navíc pružné a nasadíte je i na větší rozměry penisů bez problémů.
Co na to říct závěrem? Zkrátka se jedná o kvalitní produkt, který vám nabízí erekci, o které jste ani nemohli snít. Jestli tohle nezaujalo a nezajímá, tak asi nic.

Výhody

  • S tímto vibracemi nabitém análním kolíkem s erekčním kroužkem RoZen, se budete moci těšit na snadné zavedení díky jeho anatomickému tvaru.
  • Sametově hebký silikonový materiál dodává pocit měkkosti vašemu zážitku.
  • A vibrace jsou tak silné, že vám dodají intenzivní orgasmus! Nevýhodou může být pro někoho jeho vzrušující vzhled, který může přitahovat nechtěné pozornosti.

Nevýhody

  • Tak, tak, tak – RoZen vibrační anální kolík s erekčním kroužkem má nějaké ty chyby, ale my se nevzdáváme! První problém, s kterým se můžete potkat, je ten, že pokud máte penis jako kůň – no, ne, takové to konkrétní zboží není dostatečně široké na to, abyste pocítili maximum potěšení.
  • Druhá věc, na kterou byste měli dávat pozor, je to, že kolík může někdy ven vyklouzávat.
  • Tak nezapomeňte zdokonalit své techniky zadržení objektů v těle!.

Další informace

Barva

Černá

Velikost pomůcky

Malý

Materiál pomůcky

Silikon

Praktiky

Sex

Provedení pomůcky

2v1

Co dráždit

Prostata

Voděodolnost

Voděodolná

Počet baterií

1

Typ hračky

Vibrační

Situace

Masáž prostaty

Hmotnost

0,1 Kg

Celková délka

10 cm

Minimální průměr

2,5 cm

Maximální průměr

3,8 cm