Vibrační anální kolík Probe

S kolíkem Probe se podíváš na anální hrátky úplně novýma očima – s dvanácti vibračními programy a plnou špičkou, budeš pobíjet citlivé body v zadečku s intenzitou, jakou jsi nezažil/a. Jeho tichá funkce znamená, že ho můžeš použít kdekoli a kdykoliv, aniž by sis vysloužil nějaké podezíravé pohledy!

1 279 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Vyber si ten nejlepší anální kolík, ať tvoje anální hrátky budou intenzivnější a příjemnější než kdy předtím! S kolíkem Probe dokážeš ukojit nejen své žhavé touhy po zážitcích, ale i těžení z dráždění citlivých bodů v zadečku.

Tahle bomba z kolíků je snad tou nejlepší pomůckou, jakou jsme kdy měli tu čest vyzkoušet. Rumbly vibrace z něj prskají silou a jistě ovládnou tělo s intenzitou, jakou jsi nezažil/a. S kolíkem Probe ti garantujeme nezapomenutelné zážitky a uzemnění v nebeském výbuchu extáze.

S těmihle kolíky se budeš cítit jako v sedmém nebi. Klasický tvar s plnou špičkou zaplní tvé zadečky dokonale. Kolík má dvanáct vibračních programů, takže si můžeš zvolit tu správnou úroveň stimulace, která ti vyhovuje nejvíc. Anální dělení našich testerů nedělalo vibracím potíže – rychle a snadno se dostali k nim a na maximum si užívali chvění, které se jim nabízelo.

Kolík se skvěle drží na svém místě díky široké patce, takže si ho můžeš užít kdykoliv a kdekoli. Jestli miluješ zážitky pod hladinou, s kolíkem Probe se dej do vodních radovánek, nic mu nepřekáží. Baterie s kolíkem ti dlouho vydrží a když už budou na konci, nečeká tě nekonečné shánění nových, stačí ho pouze nabít pomocí USB.

To, co nás na kolíku Probe zaujalo, byla nejen jeho schopnost masírovat citlivé body v zadečku, ale také jeho tichá funkce. Vypadá to, že s ním nikoho nehne, takže si ho můžete dopřát kdykoliv a kdekoli a nikoho zbytečně nenarušíte. A třešničkou na dortu je možnost ho použít i při prostatě. Zvýšení intenzity a kvality příjemných zážitků je jisté – kolík Probe má všechno, co potřebuješ k naplnění tvých análních fantazií.

Výhody

 • Sakra, ten Vibrační anální kolík Probe je vážně cool! Je širší než běžné kolíky, takže ti příjemně zaplní, když se na něj posadíš.
 • A ten silikonový materiál je opravdu sametově hebký, nedivím se, že si ho tolik lidí oblíbilo.
 • Navíc má silné rumbly vibrace, takže si užiješ každou minutu, a to ani nemluvím o těch 12 vibračních programech! A víš co je nejlepší? Můžeš s ním klidně do vody, díky vodotěsné úpravě.
 • Bez ohledu na to, jestli ho používáš sám nebo s partnerem, budeš mít jistotu, že ti tento kolík poskytne spoustu radosti.
 • A i když je naprosto sexy, jeho tichý režim se postará o to, abys nevzbudil sousedy.
 • A vůbec nejlepší na konec – nabiješ ho pomocí USB, což je tak praktické! Chápu, že je to trochu dražší, ale rozhodně za to stojí.
 • A nevýhoda? No, to musím poznamenat, že jsou jen velmi omezené a týkají se spíš osobních preferencí, takže o nich raději nemluvím.

Nevýhody

 • Musíte ho ovládat ručně podle svého gusta, ale proč nezkusit improvizaci a použít ho jako zabavu pro své ruce?

  2.

 • Neumí se synchronizovat s vaším oblíbeným filmem, ale co když si vezmete vašeho nejlepšího kamaráda a uděláte si spolu filmový večer s anální kolíkem v dlaních?

  3.

 • Bez dálkového ovládání nemůžete ovlivňovat jeho vibrace na dálku, ale co takhle se přiblížit k vašemu partnerovi a společně experimentovat s různými vibracemi?

  4.

 • Není WiFi kompatibilní, ale kdo říká, že s ním nemůžete vytvořit vlastní spojení a řídit ho pomocí své vlastní kreativity?

  5.

 • Vyžaduje více manuální práce, ale to jen znamená, že s ním musíte být ještě kreativnější a vymýšlet nové způsoby jeho ovládání.

Další informace

Barva

Černá

Velikost pomůcky

Malý

Materiál pomůcky

Silikon

Praktiky

Masturbace

Druh pomůcky

Anální kolík

Provedení pomůcky

Voděodolná

Co dráždit

Anál

Voděodolnost

Vodotěsná

Napájecí kabel

USB s konektorem

Nositelné

Ano

Typ hračky

Vibrační s pulzními programy

Hmotnost

0,07 Kg

Celková délka

9,7 cm

Minimální průměr

1,5 cm

Maximální průměr

2,9 cm