Vibrační anální kolík Dark Fantasy

Řekněte „ano“ nové úrovni anální stimulace s Dark Fantasy Vibračním análním kolíkem! S jeho erekčním kroužkem, silikonovým designem a nabíjecími bateriemi, si můžete užít potěšení pod vodou nebo na suše – a to se silnými vibracemi, o kterých jste neměli ani tušení. Buďte připraveni na nové hranice rozkoše, ať jste novice nebo zkušený explorér.

1 599 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Celosilikonový, vodotěsný a nabíjecí anální kolík s erekčním kroužkem je vzrušujícím novinkou na trhu s erotickými pomůckami pro muže. Tento kolík vám splní všechny vaše tajné touhy a přitom bude maximálně pohodlný a funkční. S jeho pomocí si muži mohou užít kvalitní anální stimulaci i s erekčním kroužkem, který jim zároveň postaví penis do pozoru.

Otok a vibrace v jednom! Anální kolík umožní šetrnou analni stimulaci i bez předchozí rozcvičky, protože se jednoduše a pohodlně zavádí. Dvě mušky jednou ranou? Ano, nabízíme vám totiž vodotěsný, silikonový kolík s erekčním kroužkem a nabíjecími bateriemi, takže si ho můžete dopřát i pod vodou. Naše kolíky si zamilují všichni náruživí divoši, protože nabízejí extra silné vibrace s deseti vibračními programy. Vibrace stimulují prostatu, zatímco erekční kroužek drží penis pevně na místě, aby při masáži co nejvíc vychutnali.

A co nás na Dark Fantasy Vibračním análním kolíku nejvíc zaujalo? Kromě toho, že je skvěle funkční, nás první dobře naladilo tiché vibrační jádro. Nemusíte se tedy obávat, že se bude slyšet. Navíc s praktickým USB nabíjením a univerzální velikostí erekčního kroužku se jedná opravdu o skvělou investici do vaší erotické sbírky. A pokud jste dosud nezažili anální orgasmus, tak s tímto kolíkem to bude něco úplně nového, co bude korespondovat s vašimi největšími sny.

Výhody

 • Dark Fantasy vibrační anální kolík vám přináší střední velikost a anatomický tvar pro snadné zavádění, a to vše v sametově hebkém silikonovém materiálu.
 • Připravte se na divokou jízdu s extra silnými vibracemi a výběrem z 10 vibračních programů.
 • Ať už si užíváte vodní radovánky nebo tiché chvilky doma, kolík zvládne vodotěsnou úpravu i tichý režim.
 • A když se baterie vybije, praktický USB kabel vám nabíjení usnadní.
 • Jedinou nevýhodou? Možná se budete muset smát, abyste ztvrdlému sousedovi vysvětlili, že opravdu jenom zavrzal nábytek.

Nevýhody

 • Pro velké klaceky nevhodný, ale užijí si ho kozlíci 😉
  2.
 • Pokud svoji střelnici nevybavujete „light“ nářadím, tento kolík není pro vás.
 • Pokud patříte do klubu nadprůměrných tedačů, obsahujícího velbloudy či slony, zkuste raději něco silovějšího.
 • Pokud se vám líbí „moc ve věci“, zvolte něco jiného, s tímto se můžete trochu zapotit.
 • V případě, že chcete škatulkovat druhou bránu, raději zvolte něco s menším průměrem, tato oslava může být pro vás nekomfortní.

Další informace

Barva

Černá

Velikost pomůcky

Malý

Materiál pomůcky

Silikon

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Anální kolík

Provedení pomůcky

Vibrační

Co dráždit

Prostata

Voděodolnost

Vodotěsná

Napájení pomůcky

Nezjištěno

Napájecí kabel

USB s konektorem

Nositelné

Ano

Situace

Podpora erekce

Hmotnost

0,1 Kg

Celková délka

11 cm

Maximální průměr

3 cm