Vibrační anální kolík Classic

Nafukovací kolík Classic je naprosto fantastická pomůcka pro intenzivní anální i vaginální hrátky. Jeho tvrdé jádro se po nafouknutí mění na poddajný a měkký, a s pomocí balónku, který je součástí balení, ho můžeš postupně nafouknout, až dosáhneš požadované úrovně plnosti. Co je nejlepší, tento kolík může vibrovat s regulovatelnou silou vibrací přes otočný spínač! Dopřej si neuvěřitelnou slast s tímto naším nejprodávanějším a opravdu různorodým produktem!

799 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Nafukovací kolík Classic je fantastická pomůcka pro anální i vaginální hrátky. Vyrobený z elastického latexu, kolík má tvrdé jádro, které se po nafouknutí mění na poddajný a měkký. Pomocí balónku, který je součástí balení, můžeš kolík snadno nafouknout a každým stisknutím se zvětší o malý kousek. A co je nejlepší, kolík může vibrovat, a to s regulovatelnou silou vibrací přes otočný spínač!

Není to jenom další nudná pomůcka, ale tohle je opravdová slast. Když se nafoukne při zavedení a pak tlačí na všechna správná místečka, můžeš zažít velkolepou intimní atmosféru. Navíc, díky jeho velikosti, je snadno zavádětelný a můžeš ho nafouknout dle libosti. Další skvělou věcí na tomhle kolíku je, že má pevnou strukturu i v nenafouknutém stavu, takže můžeš korigovat úroveň nafouknutí dle svých představ.

Můžeš se s nafukovacím kolíkem bavit sám/sama při masturbaci nebo si zahrát s partnerem/partnerkou. Například můžeš si stimulovat klitoris, uspokojovat se vaginálním vibrátorem nebo obojí najednou. Muž si zase může rukou či umělou vagínou stimulovat penis. Anální hrátky jsou zde samozřejmostí a s kolíkem můžeš také souložit.

Jednoznačně doporučujeme tento náš nejprodávanější nafukovací kolík za 12 let. Během této doby jsme ho vylepšovali, abychom zajistili kvalitu a spokojenost našich zákazníků. Je to náš vůbec nejlepší produkt, a když mu dodáš řádnou údržbu, slouží ti dlouho a spolehlivě.

Co mě osobně zaujalo na tomto produktu, je jeho různorodost a možnosti použití. Je to opravdu jedna z nejlepších pomůcek na trhu, kterou vřele doporučuji. Tak si ho zkus a užij si nádherné chvíle!

Výhody

  • S naším vibračním análním kolíkem Classic zažiješ nevídané orgasmické zážitky díky jeho silným vibracím a možnosti nafouknout análek pro ještě intenzivnější potěšení.
  • A nemusíš se obávat, že by vzduch unikal, protože náš anální kolík drží tvar i po nafouknutí.
  • Jeho pevný a odolný obal zvládne i ty nejdivočejší chvíle a přitom si můžeš užívat výhodu úžasné ceny za kvalitní produkt.
  • Pokud však nejsi fanouškem análních hrátek, tento kolík není pro tebe a můžeš ho ignorovat.

Nevýhody

  • S tímto análním kolíkem se lépe neoplavujte, problémy by mohly být větší, než byste si přáli!
    – Pokud toužíte po hladkém a rovnoměrném nafukování, tento kolík není pro vás, u něj by se mohlo stát, že ne všechny části budou nafukovat stejně.

Další informace

Barva

Tělová

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

Pryž

Praktiky

Anální sex

Druh pomůcky

Anální kolík

Provedení pomůcky

Vibrační

Co dráždit

Vagina

Voděodolnost

Není

Napájení pomůcky

Výměnné baterie

Baterie do pomůcky

AA, LR6 alkalická (tužková)

Počet baterií

2

Nositelné

Ne

Typ hračky

Vibrační

Hmotnost

0,25 Kg

Celková délka

12 cm

Minimální průměr

2,1 cm

Maximální průměr

3,5 cm