Vakuová pumpa Pump&Handle

Pump&Handle je vakuová pumpa, která je ideální pro muže s trochu větším penisem. Je to spolehlivá pumpa s většími válci, které umožňují větší prostor pro maximální podtlak a ztopoření penisu. Tato moderní pumpa je snadno ovladatelná a má silikonovou hadičku, která pevně drží penis na svém místě. Navíc má i pevnější manžetu, která pomáhá s trénováním erekce. Pump&Handle není úplně nejlevnější, ale rozhodně stojí za to platit za její spolehlivost a kvalitu.

1 499 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Představujeme vám pumpu Pump&Handle, která se hodí pro pány s trochu větším penisem. Válce v této pumpě jsou větší, než v jiných modelech, což umožňuje větší prostor i při maximálním podtlaku a ztopoření penisu. Proto si tuto pumpu oblíbili naši vyvinutější testeři. Navíc je pumpa snadno ovladatelná a s jejím silným podtlakem si můžete užít pevnou erekci.

Pumpa Pump&Handle má silikonovou hadičku, která pevně drží penis na svém místě a nevypadává, což je velkým plusem oproti méně spolehlivým modelům. Dlaňový píst také dobře drží podtlak. Naši zkušení testeři byli s kvalitou sání a výkonem pumpy naprosto spokojeni. Tato pumpa spolehlivě plní svou funkci před sexem i po něm.

Pevnější manžeta funguje podobně jako erekční kroužek. To ocení pánové, kteří používají vakuovou pumpu v rámci tréninku erekce. Můžete mít pumpu na penisu nasazenou delší dobu a vaše chlouba v ní bude dobře držet. Orgasmus pravděpodobně pomocí podtlaku nedosáhnete, ale pocit napumpované mužské chlouby může být pro některé muže příjemný a zajímavý.

Design této vakuové pumpy je navržen s moderním nadčasovým tlakoměrem a jednoduchou měřicí ryskou. Kromě toho jsou na těle válce postranní vroubky, které pomáhají s manipulací a zabraňují vyklouznutí z ruky. Pumpa Pump&Handle není úplně nejlevnější, ale rozhodně se vyplatí za ni připlatit si díky její spolehlivosti a kvalitě. Chybí v ní sice několik manžet, ale to neubírá na výkonnosti a perfektním podtlaku, které působí fantastickou erekci.

Zaujalo nás, jak moderní a spolehlivá je tato vakuová pumpa. Páni si s ní mohou užít skvěle pevnou erekci, kterou potřebují k tomu, aby jim sex přinášel opravdové potěšení. Navíc její moderní design s tlakoměrem a měřicí ryskou se nám velmi líbí a určitě uspokojí i ty nejnáročnější muže.

Výhody

  • Je to super záležitost, protože má úžasný podtlak, což znamená, že sere jako správný kompresor! Navíc je tu i pevná manžeta, která funguje jako erekční kroužek, takže po použití se budeš cítit drsně.
  • A jak už jsem zmínil, design je nadčasový, takže bude vypadat dobře nezávisle na tom, kolik let uběhne.
  • A aby toho nebylo málo, obal má vroubky, takže se s ním budeš moci lépe manipulovat.
  • Jedinou nevýhodou je, že nebude vypadat tak cool, když budeš pumptat, ale hej, kdysi králíci taky nebyli cool a přesto se stali populárními.

Nevýhody

  • Pumpa&Handle je sice bomba, ale nejsme slepci, má i své malé chyby.
  • Jednak je cenově trošku náročnější, ale řekněme si upřímně, kdybychom mohli kupovat vše za babku, tak bychom už byli na Bahamách.
  • Další drobnou nevýhodou je, že má jenom jednu manžetu – takže pokud byste chtěli pumpovat hromadně nafukovacích bazénků, asi by to trvalo něco déle.
  • Ale když by to nešlo, neříkejte mi, že byste z toho neudělali společenskou hru!.

Další informace

Barva

Černá

Velikost pomůcky

Velký

Materiál pomůcky

Plast

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Vakuová pumpa

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Žalud

Nositelné

Ne

Typ hračky

Podtlaková

Situace

Podpora erekce

Hmotnost

0,27 Kg

Celková délka

29,5 cm

Minimální průměr

2 cm

Maximální průměr

6,4 cm