Vakuová pumpa Pump My Ride

Pump My Ride je perfektním doplňkem pro muže, kteří hledají vakuovou pumpu s lehkým ovládáním a přehledným LCD displejem. S její pomocí můžete dosáhnout nových úrovní zážitku, ale pozor na přemíru podtlaku! Tato pomůcka je nejen výkonná, ale také snadno ovladatelná a nabíjí se pomocí praktického USB kabelu. Pokud hledáte vakuovou pumpu se skvělým výkonem, Pump My Ride je skvělou volbou.

2 099 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Představujeme vám vakuovou pumpu, kterou jsme důkladně testovali a následně zařadili do naší nabídky. Pump My Ride je vzhledově přehledná pomůcka s LCD displejem, která se hodí pro všechny muže, včetně těch nadprůměrně obdařených. Její silný podtlak s lehkostí konkuruje i těm nejvýkonnějším modelům na trhu.

Tato pumpa má pevný obal z ABS plastu a v balení naleznete erekční kroužek, hebkou manžetu z TPE/TPR materiálu a manžetu ze silikonu. Hračka dobře těsní a disponuje praktickými postranními vroubky, které pomůcku přidrží v ruce. Řada naších testerů ohromila i funkce, jako možnost manuálního i automatického nastavení intenzity podtlaku.

Automat se skládá z 10 minutového programu, který s postupným zvyšováním intenzity podtlaku přesouvá hranice zážitku s vakuovou pumpou na novou úroveň. Stačí si pohodlně lehnout a stisknout tlačítko. V souvislosti s produktovým testováním bychom vám doporučili nesnažit se přesahovat vlastní rekordy přes koleno a sledovat čas během použití. Silný podtlak může bolestivě zatížit citlivou mužskou tkáň.

Pumpa je tichá a její válec se snadno omyje vodou, což vám ušetří spoustu času. Velkou devizou této erotické pomůcky je také nabíjení pomocí USB kabelu, který šetří vaši peněženku i životní prostředí. Z toho důvodu se jedná o produkt, který stojí za zvážení.

Výhody

 • Vakuová pumpa Pump My Ride je skvělým pomocníkem pro muže, kteří si přejí zvětšit svůj penis.
 • Díky širokým manžetám je vhodná i pro větší penisy a díky přehlednému LCD displeji budete mít všechny informace o svém pokroku při tréninku před očima.
 • Silný podtlak pak zajišťuje, že vakuová pumpa bude fungovat jako kompresor a poskytne vám maximální efekt.
 • Anatomický tvar pumpy je perfektně přizpůsoben tvaru penisu, díky čemuž padne jako ulitá.
 • Kvalitní materiály, ABS plast a silikon, zajišťují dlouhou životnost a jednoduchou údržbu díky voděodolné úpravě, která zaručuje snadnou čistotu.
 • Navíc, díky tichému režimu si můžete užívat svůj trénink i ve chvílích, kdy nechcete rušit své sousedy.
 • A nakonec, praktické USB nabíjení vám zajistí, že se vám pumpa nikdy nevybije.
 • Jediná nevýhoda je, že použití takového zařízení může být zpočátku trochu nezvyklé a náročné.

Nevýhody

 • Hlava bolet nebude! Tato neuvěřitelně výkonná vakuová pumpa Pump My Ride pracuje s lehkostí a nikdy nezpůsobuje nežádoucí bolestivé podtlaky.

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

Plast

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Vakuová pumpa

Provedení pomůcky

Sací

Co dráždit

Penis

Voděodolnost

Voděodolná

Napájecí kabel

USB s konektorem

Nositelné

Ne

Typ hračky

Tlaková stimulace

Situace

Zvětšení prodloužení penisu

Hmotnost

0,3 Kg

Celková délka

30 cm

Maximální průměr

6 cm