Vakuová pumpa Perfect

Zpevňujte svou erekci s vakuovou pumpou Perfect! Díky jejímu efektivnímu sání a snadnému ovládání, budete nadšení z nového a příjemného pocitu dráždění. Balení obsahuje tři gumové manžety a robustní plastový materiál zaručuje dlouhou výdrž. Dopřejte si plnohodnotnou erekci s touhle skvělou pomůckou, kterou vám zaručeně doporučujeme!

899 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Vakuová pumpa Perfect je to pravé do každé ložnice! Tato skvělá pomůcka se stala mezi našimi zákazníky oblíbenou díky tomu, že dokáže zpevnit erekci, jak u mužů s průměrnou velikostí penisu, tak i u těch obdařenějších. Pomócka vypadá robustně a solidně, a to právě díky pevnému a odolnému plastovému materiálu, který snadno odolá tvrdému a intenzivnímu stisku mužské ruky.

Efektivní sání, které ve válci vytváří silný podtlak, je opravdu působivé. Pouze stačí pumpu utěsnit použitím manžety, nebo válce pevně přitisknout k tělu a po pár stisknutí se mužská chlouba napumpuje krví. Ačkoli se pánové nedopracují k orgasmu samotným podtlakem, i tak se nechají unést novým a příjemným pocitem dráždění.

Pod ovládací pistolí najdete výpustnou páčku. Ta umožní snadnou, rychlou a bezbolestnou regulaci podtlaku ve válci. Na jeden zátah tak uvolníte podtlak v pumpě a vysvobodíte tím penis z hračky. Výsledkem je plnohodnotná erekce.

Součástí balení jsou tři gumové manžety v černé, béžové a červené barvě. Ty slouží zejména pro lepší utěsnění pumpu, aby fungovala jak má a umožnila tak prokrvování topořivých tělísek.

Jediným problémem jsou příliš úzké manžety, které nám připadaly nevhodné i pro průměrně široký penis. Nicméně, pumpu můžete pohodlně používat i bez nich nebo je před nasazením trochu nalubrikovat.

Celkově jsme byli nadšení z vakuové pumpy Perfect, a to zejména díky pohodlnému ovládání pistole, která vypadá jako kleště. Takže, pokud toužíte po silné a trvalé erekci, tuto pomůcku bychom vám rozhodně doporučili!

Výhody

  • Vakuová pumpa Perfect vám nabízí parádní sání, které zajišťuje silný podtlak, a to díky jednoduché regulaci využití výpustné páčky.
  • Tuto pumpu rozhodně oceníte i pro pevnost a odolnost díky ABS plastu.
  • V balení najdete tři gumové manžety a celkově snadnou údržbu, díky voděodolné úpravě.
  • K tomu přidáváme speciální pumpovací pistoli, která zajišťuje jednoduché ovládání.
  • Co se nevýhod týče, zde stojí za zmínku, že tuto vakuovou pumpu nelze použít pro čerpání tekutin, ale pouze pro vzduch.

Nevýhody

  • Chcete vědět, co je horší než úzké džíny? Úzké manžety na vakuové pumpě Perfect! Ty vás totiž budou trápit jako špatně obutá botka a ve výsledku jen omezí vaše vakuové možnosti.
  • Poříděte si radši širší manžety, aby vaše vakuování bylo legen-wait for it-dární!.

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

Plast

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Vakuová pumpa

Provedení pomůcky

Tlaková

Co dráždit

Penis

Nositelné

Ne

Typ hračky

Podtlaková

Situace

Zvětšení prodloužení penisu

Celková délka

19,5 cm

Maximální průměr

5 cm