Vakuová pumpa na vaginu Vibro Sucker

Zapomeňte na nudné orgasmy a dejte si tu nejlepší jízdu svého života s Vibro Sucker pumpou! Tento kousek dokáže sát i vibrovat, což zaručuje neuvěřitelně intenzivní zážitky. A to vše se skvělým designem, který přilne k vašemu tělu jako druhá kůže. Vyzkoušejte tohle malé zařízení a přidejte novou úroveň do vašeho sexuálního života!

869 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Vibro Sucker je ten správný kousek pro ty, kdo chtějí zažít intenzivnější orgasmus! Tato vibrační pumpa je velikosti střední a je vyrobena z pevného plastu s gumovým okrajem, který vám při používání přilne k tělu jako druhá kůže. A když už jsme u toho, tak tahle pumpa dokáže i sát!

V pauze, když se zrovna nevěnujete partnerovi, můžete použít speciální vibrační vajíčko. Stačí ho vložit do prohlubně na vrcholu pumpy a přepnout na vibrační režim prostřednictvím praktického ovladače. A jak jste se mohli již dočíst, vibrační vajíčko zvládne být nápomocné nejen během masturbace, ale také při intimních hrátkách se svým partnerem. Když bude pumpa přisátá na vašem těle patřičnou dobu, váš klitoris i vagína nabudou na objemu a stanou se výrazně citlivějšími.

Popravdě řečeno, co nás na tomto produktu upoutalo, byla jeho schopnost dokázat změnit řadu kritických problémů, se kterými se některé ženy potýkají. Vibro Sucker dokáže zvýšit citlivost, což mnohým ženám umožní dosáhnout orgasmu rychleji nebo snadněji. Pokud potřebujete trochu asistence při dosažení uspokojivého zážitku, tak se Vyberte Vibro Sucker, protože to bude stojí za to!

Výhody

  • Máte rády průměrné rozměry a toužíte po intenzivním orgasmu? Pak je tu pro vás vynikající možnost – Vakuová pumpa na vaginu Vibro Sucker! S touto pumpou nejen udržíte silný podtlak jako kompresor, ale navíc si užijete intenzivní vibrace pro ještě silnější orgasmus.
  • Ať už jste nováček nebo zkušená uživatelka, můžete se spolehnout na její spolehlivost a skvěle udržený podtlak.
  • Jedinou nevýhodou může být, že možná budete chtít používat Vibro Sucker celý den!.

Nevýhody

  • 1) Cena by mohla být pro někoho trochu větší, ale to znáte, kvalita si to žádá!
    2) Tvar této vakuové pumpy na vaginu není pro každou ženu jako dělaný, ale nezoufejte – na trhu je spousta jiných modelů!.

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

Plast

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Vakuová pumpa

Provedení pomůcky

S balonkem

Co dráždit

Vagina

Napájení pomůcky

Výměnné baterie

Baterie do pomůcky

AA, LR6 alkalická (tužková)

Počet baterií

2

Nositelné

Ne

Typ hračky

Vibrační

Situace

Stimulace klitorisu

Celková délka

14 cm

Minimální průměr

2,5 cm

Maximální průměr

8 cm