Vakuová pumpa na vaginu Intim

Intimní oblast vyžaduje zvláštní péči a pumpa Intim je ta nejlepší pomůcka pro správnou úpravu vašeho vaginálního vchodu. S touto vakuovou pumpou se vaše intimní partie nejen zvětší, ale také se zvýší citlivost a krevní oběh, což povede k úžasným orgasmům. Tato kvalitní pomůcka je snadno ovladatelná a nabízí skvělý tvar a výsledky, které vám budou okamžitě dostupné. Takže pokud chcete zažít nezapomenutelné zážitky ze sexu, je Intim tou správnou volbou pro vás!

1 149 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Intimní oblast vyžaduje zvláštní péči, a proto máme tu nejlepší pomůcku pro správnou úpravu vašeho vaginálního vchodu! Vakuová pumpa Intim nabízí vynikající funkce a dokonalý tvar pro dokonalý zážitek.

S touhle pumpou se nejen zvětší objem intimních partií v krátké době, ale navíc se zvýší citlivost a krevní oběh, což je nezbytné pro zajištění skvělých orgasmů. Intim je vyrobená z ABS plastu se silikonovým okrajem a má skvělý tvar, díky kterému bude fungovat perfektně. S jinými levnějšími modely se to nemůže měřit, takže stojí za to si trošku připlatit za tu nejlepší kvalitu.

Tato pumpa se snadno ovládá a poskytuje velmi silný podtlak, což znamená, že výsledky budou okamžité a excelentní. Přitom je samozřejmě důležité, aby pumpa dobře seděla na vašem těle, aby nebyl podtlak narušen. A to je přesně to, co Intim dělá skvěle. Výsledkem použití této pomůcky je větší intimní oblast, citlivější klitoris a vaginální vstup a nezapomenutelný zážitek ze sexu.

Z čeho jsem byla nadšená? Bez problémů se dá ovládat a výsledek prostě stojí za to! Intim je kvalitní, vyrobená v Německu a nabízí lepší tvar a střední velikost. To vše za trošku vyšší cenu, ale vyplatí se to! Měla jsem předtím jinou pumpu a nechtěla jsem si druhou koupit. Ale když jsem se rozhodla Intim vyzkoušet, tak jsem nadcházející orgasmus zažila po dlouhou dobu poprvé. A to byla rozhodně nejpříjemnější věc na celé pumpě.

Výhody

  • Intim Vaginal Vacuum Pump je jako stvořená pro tvoji rozkoš, vždyť má přesně takovou střední velikost, která ti padne do ruky jako ulitá.
  • Navíc ti nabízí neuvěřitelně širokou a příjemnou manžetu, díky které bude tvůj orgasmus naprosto dokonalý.
  • A co si budeme nalhávat, silné podtlaky jsou to, co se nám líbí nejvíc, ne? Proto Intim Vaginal Vacuum Pump vynikne právě tím, že ti umožní parádní sání, že se tě budou ty orgazmy množit jako králíky! A když už nám sex má být co nejlehčí a nejrychlejší, jistě oceníš to, že použití této vášnivé pomůcky je snadné a rychlé.
  • Nevýhoda? Jakou nevýhodu? Se s takovouhle prčou nedá nic srovnat!.

Nevýhody

  • Když si chceš užít kvalitní sex, musíš si občas připlatit – a to platí i pro výhodného pomocníka v podobě vakuové pumpy na vaginu Intim.
  • Bohužel ta vyšší cena není nikdy příjemná, ale naštěstí můžeš být v klidu, protože investice do téhle luxusní hračky se ti jednoznačně vyplatí.

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Malý

Materiál pomůcky

Plast

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Vakuová pumpa

Provedení pomůcky

S balonkem

Co dráždit

Vagina

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Typ hračky

Podtlaková

Situace

Stimulace klitorisu

Celková délka

14 cm

Minimální průměr

2 cm

Maximální průměr

6 cm