Vakuová pumpa Magic Rocket

Magic Rocket – vakuová pumpa pro pány s vnitřní rukávou, kterou lze využít jako masturbátor. Dokáže zlepšit protok krve do penisu, opticky ho zvětšit a navíc bleskově vykouzlí perfektní erekci. Pevný mechanismus a silný výkon zaručují citlivější mužskou chloubu na dotek a intenzivní pocity pro oba partnery při společných hrátkách. TPE/TPR manžeta je odolná a předem ji lze ohřát ve vodě. Pro muže hledající nové způsoby, jak si užít sexuální hrátky a zlepšit erekci, je Magic Rocket ideální pomůcka.

1 699 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Představujeme vám Magic Rocket – revoluční vakuovou pumpu pro pánové! Tato skvělá pomůcka nejenom zlepší protok krve do penisu, ale také ho opticky zvětší. A to není vše, protože Magic Rocket je vybavena vnitřní rukávou, kterou lze využít jako masturbátor, takže si vychutnáte dvě pomůcky v jedné. To už ale není všechno, co tato pomůcka dokáže!

Díky pevnému mechanismu a silnému výkonu bleskově vykouzlí perfektní erekci. Mužská chlouba bude navíc citlivější na dotek, a tak mohou oba partneři zažít intenzivnější pocity při společných hrátkách. Výjimečnost této pomůcky tkví také v úzkém rukávu vyrobeném z lehké, jemné a velmi odolné TPE/TPR gumy, která vyniká svou skvělou odolností při ohýbání. Pánové si mohou manžetu předem ohřát ve vodě, aby si mohli vychutnat příjemnější pocity.

Toto zařízení je velmi jednoduché na ovládání a s praktickou pumpovací pískovou pistolí budete mít plnou kontrolu nad vaším penisem. Navíc, vnitřní manžeta pomáhá v dosažení rychlejšího vyvrcholení, což je skvělé zejména během sebeuspokojování. Žena se navíc může velice snadno chopit pomoci a potrápit svého partnera.

Co tě na produktu nejvíce zaujalo? Velkým plusem této vakuové pumpy je vnitřní manžeta, která zajišťuje přímou stimulaci penisu a pomoci při dosahování silnějších orgasmů. A když pomůcka odpočívá, manžetu jednoduše ochráníte uzávěrem a hračka ​​je navíc voděodolná, takže ji lze snadno vyčistit. Zkrátka ideální pomůcka pro muže, kteří hledají nové způsoby, jak si užít své sexuální hrátky a zlepšit svou erekci!

Výhody

  • Miluješ silný podtlak a chceš zároveň intenzivní vzrušení? Pak je Vakuová pumpa Magic Rocket přesně to, co hledáš! S touto pumpou si můžeš během pár minut vychutnat tvrdou a pevnou erekci, díky dráždivým vroubkům si užiješ neuvěřitelně intenzivní stimulaci a manžeta z TPE/TPR materiálu ti udrží krásně úzký tvar.
  • Tento robustní válec z ABS plastu je navíc voděodolný, takže se snadno udržuje čistý a připravený k dalšímu použití.
  • A co je nejlepší, s pumpovací pistole si užiješ společné hrátky s partnerem! Aby byla ochrana manžety úplná, má k dispozici i uzavírací mechanismus.
  • Jednoznačně nevýhodou může být pouze to, že se jedná o mechanickou pumpu, tedy bez elektronického ovládání.

Nevýhody

  • Typické aroma materiálu: Váš nos nebude nadšen z vůně použitého materiálu.
  • Nehodí se pro nadprůměrně obdařené muže: Pokud máte v této oblasti prominentnější výběžek, tato pumpa není pro vás to pravé.
  • Manžeta po vymytí dlouho schne: Není nic horšího než muset čekat na suchou pumpu, když byste rádi již měli být hotovi.

Další informace

Barva

Černá

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

Plast

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Vakuová pumpa

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Voděodolná

Nositelné

Ne

Typ hračky

Podtlaková

Situace

Zvětšení prodloužení penisu

Celková délka

28,5 cm

Minimální průměr

8 cm