Tenga Soft Tube masturbátor (16 cm)

Masturbátor Tenga Soft Tube je nejen příjemný, ale také inovativní a zábavný. S jeho obalem můžete snadno regulovat přetlak i podtlak, a tím si dopřát úplně nové sexuální zážitky. Značka TENGA je nejprodávanější v této kategorii pro vysokou kvalitu materiálu. Navíc, pokud jste větší kalibr, oni mají speciální řadu Ultra Size. Takže, jestliže chcete nové a neopakovatelné zážitky při masturbaci, Tenga Soft Tube je to pravé pro vás!

269 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Masturbátor Tenga Soft Tube je jako žádný jiný. Jeho obal lze snadno stisknout, čímž se vytvoří účinek, kterého se nedostanete u ostatních modelů. Celkově je to velmi příjemná věc, ale podobnému efektu můžete dosáhnout i u běžných gelových vagín. Stačí vagínu stisknout ve střední části, což vytvoří úzkost, díky které si můžete simulovat třeba anální sex.

Jednou rukou můžete pohodlně stisknout vagínu a zároveň regulovat přetlak i podtlak otvorem v horní části. Pokud vás bude při stiskávání bolet ruka, není nic špatného v tom, že produkt nebudete stiskat neustále, ale jen při vyvrcholení.

Jeho velikost je vhodná pro penisy do 15 cm. Ale pro větší penisy existuje speciální řada s označením Ultra Size.

Tenga je japonská značka, která poskytuje zázemí pro sexuální zážitky a to prostřednictvím výrobků nejlepší kvality materiálu. TENGA produkty jsou nejprodávanější ve své kategorii nejen v Japonsku, ale i v zbytku světa.

Jestliže jste někdy zažili při masturbaci špatný zážitek, nevzdávejte to! S TENGA masturbátory to bude úplně jiné! Tento produkt vám přináší nové, neopakovatelné, a snadno dosažitelné sexuální zážitky s tím, že využijete všechny přednosti a technologie pro takovéto pomůcky.

Na závěr, co se mi na tomto produktu nejvíce líbilo? Určitě jeho inovativní provedení a zábavný účinek. Proto se i při prvním pokusu můžete těšit na skvělý orgasmus.

Výhody

  • Náš masturbátor Tenga Soft Tube je vybaven speciální funkcí, díky které si můžete stiskem regulovat vnitřní tlak a navodit tak ještě intenzivnější pocity při svém intimním zážitku.
  • Materiál, ze kterého je masturbátor vyroben, je velmi hebký a měkký na dotek, což vám umožní si užít maximální komfort a pohodlí.
  • Navíc, díky výstupkům na vnitřní straně masturbátoru, se můžete těšit na intenzivní dráždění vašeho penisu.
  • Silný podtlak, který masturbátor vytváří, pomáhá při dosažení erekce již během několika málo minut.
  • Nevýhoda: Masturbátor se může opotřebovat po delším používání.

Nevýhody

  • Masturbátor Tenga Soft Tube může být použit pouze jednou, ale při tom jediném použití si užijete fantastický zážitek.
  • Je vhodný pro penisy do 15 cm, takže pokud máte většího, musíte si najít jiný produkt.

Další informace

Barva

Červená

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Voděodolná

Nositelné

Ne

Typ hračky

Tlaková stimulace

Hmotnost

0,13 Kg