Tenga Rolling Head masturbátor (16 cm)

Tenga Rolling Head je unikátní mužský masturbátor s ohýbatelnou horní částí, která ti poskytne divoce skákající kočičku a ohromné potěšení. S regulovatelnou vnitřní vakuovou komorou a speciálním gelem pro zvýšení potěšení, bude tvá fantazie jedinou limitou. Navíc, jeho univerzální design umožní produktu přizpůsobit se podle vašich potřeb. S Tenga Rolling Head, vás čeká jedinečný zážitek.

269 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Tenga Rolling Head je ochlazený mužský masturbátor, který vyniká svou ohýbatelnou horní částí. Při pohybu s ním se ti bude zdát, jak máš nahoře divokou kočičku, která skáče, třese se a kulí oči blahem. V horní části se nachází ventil, kterým se dá regulovat podtlak nebo přetlak, což zaručí, že se budou podobat skutečnému prožitku. Nemusíš se bát, že produkt bude nudný!

Abys mohl zažít příjemné prožitky, stačí pouze trocha vlastní fantazie a Tenga Rolling Head. Na jedno použití uzavři ventil v horní části a uvnitř najdeš speciální gel pro větší potěšení. Jediné, na co si musíš dát pozor, je regulace podtlaku při tahu a to, abys produkt pro své spokojení použil pouze jednou.

Co mě na Tenga Rolling Head nejvíc zaujalo, je jeho ohýbatelná horní část. Dá se snadno otáčet do všech směrů, což z něj dělá univerzální produkt a umožňuje mi přizpůsobit si ho podle svých potřeb. Jeho velikost je také ideální pro průměrnou velikost penisu a tvar pro mě velmi zajímavý!

Výhody

  • Tenga Rolling Head masturbátor je skvěle provedený, díky čemuž nabízí prožitek velmi blízký tomu v reálném životě.
  • Jeho ohebná středová část umožňuje variabilitu použití a materiál zase krásně hýčká tělo.
  • Navíc, díky silnému podtlaku, prožijete neuvěřitelný pocit sání.
  • Nevýhoda: Bohužel, masturbátor není vhodný pro ty, kdo preferují větší velikost, jelikož má pouze 16 cm délky.

Nevýhody

  • Jediné použití přístroje může být omezující, pokud hledáte investici do pobavení na více nocí, a možná není dostatečně velký pro vás v případě, že máte větší penis než 15 centimetrů.

Další informace

Barva

Bílá

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Voděodolná

Nositelné

Ne

Typ hračky

Tlaková stimulace