Tenga Geo Coral masturbátor (10,8 cm)

Hodnocení 0 z 5

Masturbátor Tenga Geo Coral je neuvěřitelně moderní a stylová pomůcka pro ty, kteří hledají intenzivní zážitky. Jeho korálová textura je nejen kouzelná na pohled, ale zaručuje i dokonale promasírovaný žalud. A navíc je vodotěsný – takže si ho můžete užít i v koupelně, kde se nebudete muset bát nicoho kromě vrcholu rozkoše.

1 299 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Masturbátor Tenga Geo Coral je prostě koule nad koulemi! Vypadá jako kousek moderního umění – s jeho podivnou korálovou texturou vystavenou v průhledném obalu to vypadá, jako byste právě našli skvost na výstavě. Dokonce jsme slyšeli historky o tom, jak hosté zírali na tento „nerost“ s úžasem, ptajíce se na jeho původ a tajemné účinky.

Ale to není vše! Uvnitř této koule se ukrývá skvost – intenzivní struktura, která umí dokonale promasírovat každý žalud a přivést muže k vrcholu rozkoše. A nebojte se – i když je to luxusní pomůcka s vyšší cenou, tak určitě za ni dostanete kvalitní zpracování a materiály.

Ale to není vše! Masturbátor Tenga Geo Coral je vodotěsný, takže si s ním můžete užívat své zážitky i v koupelně. Po použití ho jednoduše opláchnete a nechte oschnout na speciálním stojánku, pak ho uložte zpět do svého výstavního obalu.

Co nás na tomto produktu opravdu zaujalo? No, je to jeho design a textura, která je dostatečně intenzivní na to, aby vás dostala tam, kam chcete jít – ale ne tolik, abyste se báli použít ho znovu! Pokud hledáte moderní a kvalitní masturbátor, který se bude radovat zase a znovu, můžete se na Tenga Geo Coral spolehnout.

Výhody

  • Když chcete něco, co stojí za to, aby se na to podívali, Tenga Geo Coral masturbátor je designově naprosto dokonalý! Je vyroben z TPE/TPR materiálu, což znamená, že nabízí skvělou pružnost a měkkost.
  • Vnitřní struktura je překvapivě intenzivní, což vám umožní maximální uspokojení.
  • Díky svým kompaktním rozměrům ho můžete bez problému vzít s sebou na cesty, protože vážně, kdo by si chtěl nechat ujít takovou parádu! A dokonce můžete ho vzít s sebou i do vody, díky vodotěsné úpravě.
  • Je vybaven odkapávacím stojánkem, takže se nemusíte bát o hygienu a krabička pro skladování zase chrání váš masturbátor před prachem a nečistotami! Je to naprosto luxusní produkt, a protože i dárek si zaslouží luxus, má i luxusní balení.
  • Nevýhoda: Není vhodný pro nesnesitelné jedince, kteří nemají rádi žádnou formu samoobsluhy.

Nevýhody

  • Tenga Geo Coral není nejlevnějším masturbátorem na trhu, ale na druhou stranu, důkladnost a kvalita zpracování výrobku stojí za to investovat něco navíc.

Další informace

Barva

Bílá

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

Plast

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Cestovní

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Situace

Sex v koupelně

Hmotnost

0,34 Kg

Celková délka

17 cm

Maximální průměr

5 cm