Tenga Flip Orb Crush masturbátor (17,8 cm)

Pokud hledáte něco, co váš penis skutečně rozmazlí, tak se podívejte na Tenga Flip Orb Crush. Tento precizní, hi-tech masturbátor nabízí tvrdé kuličky, které vám dostanou žalud do nebeských výšin. Ergonomický tvar a pevný bílý obal vám garantují dokonalou manipulaci a přidanou hodnotou je praktická krytka, která zatrpkne jakýkoliv únik lubrikantu. Je vodotěsný, takže si ho užijete opravdu všude, ale pozor, jeho cena není zrovna úsměvná.

1 999 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Masturbátor Tenga Flip Orb Crush je skutečně vyjímečný. Jeho precizní zpracování a hi-tech design vypadají opravdu dokonale. Pokud hledáte něco, co vás bude bavit a zároveň uspokojí, tak jste na správném místě. Vnitřní struktura je obohacena o 10 tvrdých kuliček, které vám poskytnou cílenou stimulaci žaludu.

Hračka vám nabízí celkem těsné sevření penisu po celé délce a s jednoduchým sevřením v ruce jej můžete ještě zmocnit více. Uvnitř pomůcky je měkký masturbční rukáv, který vám nabízí ještě větší pohodlí. Při průniku penisu se plastové kuličky mírně otáčejí, čímž zvyšují vášeň.

Pevný bílý obal je vyroben z odolného ABS plastu a nabízí moderní design. Ergonomický tvar vám zajišťuje dobrou manipulaci s pomůckou a jeho zaoblené linie, vám pomohou dosáhnout pocitu dokonalé rozkoše. Praktická krytka je další výhodou, kterou určitě oceníte. Když ji nasadíte na druhý hotový masturbátor, zůstanou stěny pevně u sebe, tím získáte efektivnější sevření a zároveň se sníží riziko úniku lubrikantu.

Na masturbátor si můžete užít spoustu zábavy, i ve sprše nebo vaně, jelikož je vodotěsný. Jediným „nemilem“ faktem je každopádně jeho vyšší cena, ovšem jde o pomůcku, která vám přinese nevšední zážitek a bude stát za to. Přidejte si do své sbírky, a užívejte si se svým novým přítelem – masturbátorem Tenga Flip Orb Crush.

Výhody

  • Tenga Flip Orb Crush masturbátor je přelomový produkt s inovativním designem, který umožňuje regulovat těsnost sevření stisknutím.
  • Jeho pružný a měkký TPE/TPR materiál s pevným obalem dokáže zvládnout divoké chvíle.
  • Vnitřní struktura s 10 kuličkami poskytuje intenzivní zážitek, zatímco krytka pomůcku uzavře během masturbace.
  • Navíc, díky vodotěsné úpravě lze tento masturbátor bez obav použít i ve vodě a čištění je velmi jednoduché.
  • Jednou z nevýhod může být cena, která může být pro některé zákazníky příliš vysoká.

Nevýhody

  • Narůstající finanční náklady v porovnání s běžnými masturbátory na trhu.
  • Je nutné investovat více peněz, avšak za lepší kvalitu a výsledky užívání.
  • Tato verze masturbátoru může být pro někoho příliš drahá, avšak výrobce garantuje vysokou úroveň spokojenosti.

Další informace

Barva

Bílá

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

Plast

Praktiky

Masturbace

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Penis

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Situace

Sex v koupelně

Hmotnost

0,42 Kg

Celková délka

17,8 cm

Minimální průměr

3,5 cm

Maximální průměr

8,6 cm