Tenga Egg Wavy masturbátor (7,5 cm)

Tenga Egg Wavy, nejlepší masturbátor pro muže, přichází z Japonska a je připraven splnit každé tvé přání. Tento pružný a gelový kousek skrývá v sobě vystouplé vlnky, které zajistí perfektní stimulaci tvého penisu. Stačí ho jemně roztáhnout a vsunout na svůj penis – a užít si autentický pocit, kterému se nedá odolat. Tenga Egg Wavy je určen pouze na jedno použití, ale dokonce i v tomto krátkém čase tě naplní touhou a uspokojí na úrovni, kterou si zasloužíš. A teď vyjdi ze své komfortní zóny a vyzkoušej Tenga Egg Wavy bez rukou – uvidíš sam, že to bude nebeský zážitek!

149 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Skvělý masturbátor pro muže je tady! Jmenuje se Tenga Egg Wavy a pochází z Japonska. Když ho vezmeš do ruky, hned poznáš, že jde o kousek velmi pružného a gelového materiálu. A jestliže se podíváš dovnitř, zjistíš, že má vynikající vlastnosti. Uvnitř vajíčka se totiž nacházejí vystouplé vlnky, které ti zajistí perfektní stimulaci každého milimetrů tvého penisu.

Fungování tohoto vajíčka je naprosto jednoduché. Stačí ho jemně roztáhnout a vsunout na svůj penis. A poté už jenom užívat si autentický pocit, kterému se nedá odolat. Vajíčko je určeno pouze na jedno použití, ale když ho pečlivě vymyješ, může vydržet i déle. Kromě toho, že budeš točit oči v sloup, se budeš cítit jako v nebi.

A teď k tomu, co mě na Tenga Egg Wavy zaujalo. Je to skvělá alternativa, pokud nechceš nebo nemůžeš mít pravidelné sexuální partnery. Tento masturbátor ti naplní touhu a uspokojí tě na úrovni, kterou si zasloužíš. A když přidáš trochu tvořivosti, můžeš to mít dokonce i bez rukou! Nevěříš? Vyzkoušej Tenga Egg Wavy a uvidíš sam!

Výhody

 • Tenga Egg Wavy masturbátor je naprosto výjimečný díky svému originálnímu tvaru, který garantuje dokonalou stimulaci Vašeho mužství.
 • Materiál, ze kterého je vyráběn, je příjemný na dotek a skvěle obejme Vaše tělo, aby si užitečný účinek užil úplně každý milovník.
 • Uvnitř má přitažlivé vroubky, které při použití dokonale stimulují a mají zaručeně intenzitní účinky.
 • Využití je velice snadné a rychlé, což vám ušetří cenný čas a poskytne syté uspokojení.
 • Navíc Tenga Egg Wavy masturbátor nabízí neotřelou a přitom velice přijatelnou cenu, takže je skutečně kvalitním produktem za opravdu dobrou cenu.
 • Jedinou nevýhodou je možné, že produkt je určen pouze pro jednorázové použití, takže si po každém použití musíte zakoupit nový kus.

Nevýhody

 • Tvoje druhá nevýhoda je: Po jednom použití je potřeba Tenga Egg Wavy masturbačního strojku se rozloučit.
 • Po použití Tenga Egg Wavy masturbátoru, budeš muset s ním bohužel rozloučit a získat si nový.
 • Proto si během používání užij plná hrůzu a vzrušení!.

Další informace

Barva

Bílá

Velikost pomůcky

Mini

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Žalud

Nositelné

Ne

Hmotnost

0,03 Kg

Celková délka

7,5 cm

Minimální průměr

2 cm

Maximální průměr

10 cm