Tenga Egg Tornado masturbátor (7,5 cm)

Tak tohle je masturbátor, který si získá vaše srdce a ještě vám připomene malý kosmický stroj! Tenga Egg Tornado je nejenom kvalitně zpracovaný a pevný na držení, ale navíc vás zavede do víru erotického šílenství! Díky unikátní vnitřní struktuře, kterou můžete věrně popsat jako větrné tornádo, jste si jisti intenzivním uspokojením. A ano, je to dokonce vodotěsný, takže si můžete užívat orgasmů i pod sprchou. Perfektní pro muže, kteří cestují nebo jednoduše potřebují skvělou masturbaci kdykoliv a kdekoli!

149 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Tenga Egg Tornado je masturbátor, který si získá vaše srdce z každého pohledu. S jemnými oblými tvary a bijícím vnitřním životem se tento drobný bílý vajíček skvěle drží v ruce. Uvnitř se nachází pouzdro s lubrikačním gelem, který dodá příjemnou kluzkost a celou hračku udržuje vlhkou.

Co se s masturbátorem Tenga Egg Tornado dá dělat? Nasadit ho na penis a nechat se unášet erotickým vírem! Masturbátor se vyrábí z kvalitního a měkkého TPE materiálu, což zajišťuje dlouhodobou a pružnou použitelnost. Vajíčko je vybaveno velmi vzrušující vnitřní strukturou, připomínající nelítostné větrné tornádo, která zaručí intenzivní masáž a dokonale uspokojí vaše touhy.

Co mě na Tenga Egg Tornado zaujalo? Zcela určitě jeho moderní design a vysoká kvalita materiálů. Vajíčko má vynikající poměr velikosti a výkonu a vypadá jako malý kosmický stroj. Navíc je masturbátor vodotěsný, což znamená, že si můžete užívat svého orgasmu i během osvěžující sprchy. Jedná se o perfektní hračku pro muže, kteří cestují mnoho času nebo potřebují nášlapnou plochu. Tenga Egg Tornado je praktický, jednoduchý a naprosto dokonale splňuje svůj účel.

Výhody

  • Svůdná a netradiční spirálová textura Tenga Egg Tornado masturbátoru ti bude dodávat neuvěřitelné vzrušení.
  • Díky tvaru vajíčka perfektně padne do ruky a při doteku tě překvapí příjemný materiál ze silikonového TPE.
  • Když už se neudržíš, dopřej si dráždivé výstupky, které ti při orgasmu garantovaně zajistí křivky vzdušného vánku.
  • Navíc si Tenga Egg můžeš vzít s sebou kamkoliv, i do vody, protože je vodotěsný a rozhodně se neztratí ani v tvém kufru díky kompaktním rozměrům.
  • Nevýhodou může být, že je to určeno pouze mužům.

Nevýhody

  • Zatímco Tenga Egg Tornado je skvělý pro jednorázové použití, může být pro některé lidi frustrující, že je to limitováno na pouze jednu herní seanci.
  • Pokud máte rádi více udržitelnost, Tenga Egg Tornado možná není nejlepší volbou, protože se jedná o jednorázový výrobek a velmi pravděpodobně skončí v odpadkovém koši po jednom použití.
  • Když si budete užívat Tenga Egg Tornado, nebudete moci slyšet, co se děje kolem vás – protože to bude tak hlasité, že byste slyšeli jen svůj vlastní krátkodobý orgazmus!.

Další informace

Barva

Bílá

Velikost pomůcky

Mini

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Masturbace

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Cestovní

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Situace

Sex v koupelně

Hmotnost

0,05 Kg

Celková délka

7,5 cm

Minimální průměr

2,5 cm

Maximální průměr

4,9 cm