Tenga Egg Silky masturbátor (7,5 cm)

Tenga Egg Silky je vajíčko plné překvapení! Skrývá totiž v sobě silikonovou strukturu se stoupajícími výstupky, které ti budou poskytovat intenzivní stimulaci během masturbace. Tato malá pomůcka je perfektní pro muže, kteří hledají rychlou a snadnou cestu k orgasmu. A když budeš hotov, prostě ho vyhodíš. Řekni ne zbloudilým rukavicím a vyzkoušej si Tenga Egg Silky!

149 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Tenga Egg Silky je masturbátor pro muže od japonského výrobce TENGA, který tě okamžitě zaujme svým vzhledem. Jeho design připomíná vejce a ukrývá v sobě silikonovou strukturu se stoupajícími výstupky, které ti poskytnou intenzivnější stimulaci během masturbace.

Tato malá pomůcka je perfektní pro muže, kteří hledají rychlou a snadnou cestu k orgasmu. Tenga Egg je gelový a velmi pružný, což zajišťuje maximální pohodlí a přizpůsobivost tvému penisu. Navíc se jedná o produkt, který je určen pouze na jedno použití. Nicméně, s opatrným zacházením a správnou údržbou může vydržet delší dobu.

Tenga Egg mě okouzlilo svým vzhledem i jednoduchým použitím. Jeho velikost a pružnost umožňuje snadnou manipulaci a stimulaci tvého penisu. Navíc jde třeba zmínit, že výrobce testoval Tenga Egg pečlivě až do zdokonaleného designu na maximální funkčnost a uživatelský zážitek. Věř mi, Tenga Egg je produkt, který by neměl chybět v žádné sbírce při hledání erotických pomůcek pro muže!

Výhody

 • Zkus něco v tomhle stylu:

  Jediný masturbátor ve tvaru vejce? Proč ne! Tenga Egg Silky má nejen originální design, ale také příjemný materiál, který hýčká tvé tělo.

 • A vnitřní vroubky? Ty už ti nabídnou dokonalou stimulaci, jakou jsi ještě nezažil! Navíc je tento masturbátor velmi snadno ovladatelný a rychle připravený k použití, což je ideální pro ty, kteří nemají čas a potřebuje rychlou úlevu.
 • S ohledem na kvalitu a funkce, je Tenga Egg Silky za super cenu.
 • Zároveň ale musíme zmínit, že tato oblast produkce není vhodná pro všechny a pokud se necítíte dostatečně pohodlně nebo se v téma necítíte, tento produkt není určen pro vás.

Nevýhody

 • Po jednom použití se musí masturbátor Tenga Egg Silky vyhodit do koše, což může být finančně nákladné na dlouhodobější období.
 • Kvůli jednorázovému použití se může cítit ekologicky neudržitelný a nepříjemný pro lidi s větší zodpovědností k životnímu prostředí.
 • Nutnost nakupovat nový masturbátor po každém použití může být nepohodlná a časově náročná pro lidi, kteří se chtějí soustředit na užívání jejich sexuálních pomůcek.

Další informace

Barva

Bílá

Velikost pomůcky

Mini

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Žalud

Nositelné

Ne

Hmotnost

0,3 Kg

Celková délka

7,5 cm

Minimální průměr

2 cm

Maximální průměr

10 cm