Tenga Egg Mesh masturbátor (7,5 cm)

Tenga Egg Mesh od japonské značky Tenga je jednorázový masturbátor s precizním designem a kvalitním zpracováním. Jeho měkký a pružný TPE materiál se perfektně přizpůsobí celému penisu, který je pak masírován sítí výstupků a nabízí explozi slasti. V malém kulatém obalu se skvěle vejde do kapes a je perfektním doplňkem na cesty. A navíc, vodotěsná úprava láká na nevšední vodní dobrodružství.

149 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Vajíčko Tenga Egg Mesh je perfektním doplňkem v naší slonové nabídce jednorázových masturbátorů. Japonská značka Tenga se proslavila precizností a důrazem na kvalitu, což ji udělalo stálým hráčem na poli erotických pomůcek. Tato hračka potěší nejen muže při jejich osobním „sólo výkonu“, ale také hravé páry při společném předehře.

Již zkoumání obalu upoutá vaši pozornost originálním designem, který nestrhne pouze vaše oči, ale také vaši touhu. Bílé vajíčko, které vyloupnete z kulatého plastového obalu, skvěle padne do dlaně. Líbí se nám jeho oblé křivky a hladký povrch, který láká k něžným dotekům a hravému mačkání. Měkký a pružný TPE materiál hračky se perfektně roztáhne, takže celý penis od žaludu až po kořen bude uspokojen a masírován.

Ale to není vše! V dolní části vajíčka na vás čeká malé překvapení v podobě vzorku lubrikačního gelu. Nanesete jej do vnitřní části hračky, nasadíte ji na penis a poté už jen stačí se oddat vášnivým chvilkám. Tenga Egg Mesh se pyšní vnitřní strukturou ve tvaru hustě protkané sítě. Výrazné výstupky dodají mužské chloubě intenzivní stimulaci, která vyústí v explozi slasti.

A co nás na této hračce zaujalo nejvíce? Je kompaktní, a tak se hodí na cesty. Skvěle se vejde do kapes bundy nebo malé kabelky, takže bez problému s sebou můžete jet na wellness víkend, služební cestu nebo i návštěvu tchýně. Navíc, vodotěsná úprava vás láká k nespoutanému vodnímu dobrodružství.

Značka Tenga potěší nejen netradičním designem, ale také kvalitním zpracováním produktu. Trochu nás mrzí, že se jedná o jednorázovou pomůcku, ale naši testeři zjistili, že po správné údržbě funguje i na další použití. Stačí hračku po použití umýt a nechat vyschnout. Produkt sice ztratí svůj ikonický tvar vejce, ale to nic nemění na tom, že rozhodně stojí za to ho vyzkoušet!

Výhody

  • Tenga Egg Mesh masturbátor vyniká svým neobyčejným designem, který určitě zaujme.
  • Jeho tvar vajíčka perfektně padne do vaší ruky a použitý TPE materiál je velmi příjemný na dotek.
  • Uvnitř najdete oblíbené křivky síťoviny, které zajistí skvělé prožitky.
  • S vodotěsnou úpravou si ho můžete užít i v koupelně a díky kompaktním rozměrům se s ním můžete vydat na cesty.
  • Nejlepší věc na světě? Každá výhra má ale i svou prohru – tentokrát to znamená, že je velmi jednoduchý a neodolatelný, takže se může stát vaším novým závislostí!.

Nevýhody

  • Tento masturbátor lze použít pouze jednou a poté ho je nutné vyhodit do odpadu.
  • Po použití nelze masturbátor znovu použít, což může být pro někoho nepraktické.
  • Použití Egg Mesh masturbátoru je tedy sice příjemné a uspokojující, ale jeho omezená životnost může být pro někoho důvodem k váhání.

Další informace

Barva

Bílá

Velikost pomůcky

Mini

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Masturbace

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Cestovní

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Situace

Sex v koupelně

Hmotnost

0,05 Kg

Celková délka

7,5 cm

Minimální průměr

2,5 cm

Maximální průměr

4,9 cm