Tenga Egg Lovers masturbátor (7,5 cm)

Tenga Egg Lovers je jednorázový masturbátor, který kombinuje romantický design s plným slasti zážitkem. Jeho pružný materiál se dokáže natáhnout i do délky a umožní tak pánům promasírovat si celý penis, zatímco výstupky ve tvaru srdíček potěší nejen pánové, ale i dámy. Díky diskrétnímu a kompaktnímu designu se vejde do každé kapsy, umožňuje slastné chvilky kdekoliv a kdykoliv a jde navíc i o vodotěsnou úpravu. Zkrátka cesta k extázi bez překážek!

149 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Tenga Egg Lovers je jednorázový masturbátor, který by určitě neměl chybět ve sbírce žádného vášnivého sběratele erotických pomůcek. Jeho romanticky laděný design srdce rozbuší nejen dámy, které hledají originální dárek pro svého muže ke výročí seznámení nebo třeba ke Valentýnu, ale také milovníky zážitků plných slasti. Na první pohled nehrozí zmatek s erotickou pomůckou, protože vypadá jako sympatické vajíčko.

Nevíte, co se s ním dá dělat? No co se dá s touto fantastickou pomůckou nedělat! Vyskákat, zahrát si hru v házení, nebo třeba vyprodukovat s ním svůj sloní trup. Ale vážně – Tenga vajíčka stimulují především žalud, ale jako pružný materiál se natáhnou i do délky a umožní tak pánům promasírovat si celý penis. Každé Tenga vajíčko má jinou vnitřní strukturu, design na obalu napoví, co tentokrát čekat. Jde o posetí výstupky ve tvaru srdíček, které potěší nejen pánové, ale i dámy. Stačí rukáv obrátit naruby a vychutnat si přídavek klitorální stimulace.

Co tě zaujalo na Egg Lovers? Asi jeho diskrétní a kompaktní design, který se vejde do každé kapsy a umožní pánům slastné chvilky kdekoliv a kdykoliv. A o to jde, že? Příjemným bonusem je i fakt, že jde o vodotěsnou úpravu, takže se s ním můžete těšit i při vodních hrátkách. Škoda jen, že se jedná o jednorázovou záležitost. Pokud si ale vajíčko dobře umyjete, poslouží vám déle než jednorázově.

Výhody

  • Tenga Egg Lovers masturbátor je skvělý díky tvaru vajíčka, který skvěle padne do vaší ruky, a příjemnému TPE materiálu, který se hezky hladí.
  • Díky kompaktním rozměrům si na něj můžete vzít na cesty, ať už světové nebo jen kousek do sauny.
  • Stimulační výstupky ve tvaru srdíček pak posílí vaše zážitky z používání.
  • A co víc, díky vodotěsné úpravě můžete s ním klidně vyrazit i k vodě.
  • Protože má navíc originální a přitažlivý design, může být i hezkým doplňkem vaší ložnice.
  • Jedinou nevýhodou může být to, že se jedná o jednorázovou pomůcku, kterou nelze vyčistit a opakovaně používat.

Nevýhody

  • Jediné použití – Zdejší Tenga nakonec ukončí vaše milostné dobrodružství a vy budete nuceni si pořídit další masturbátor.
  • Ale copak byste chtěli, aby váš sexuální život byl trvalý?.

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Mini

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Masturbace

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Voděodolná

Nositelné

Ne

Celková délka

7,5 cm

Minimální průměr

2,5 cm

Maximální průměr

10 cm