Tenga Egg Cool masturbátor (7,5 cm)

Nový Tenga Egg Cool je tady a přináší vám svěží a studenou masturbaci! Díky mentolovému lubrikačnímu gelu bude vaše intimní chvíle nejen osvěžující, ale i plná nových zážitků. Tento malý, ale účinný masturbátor je ideální pro každého milovníka masturbace, který si rád užije nové zážitky kdykoliv a kdekoliv. Tak proč si ho nezkusit a vychutnat si svůj orgasmus s novým chladivým efektem?

149 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Tenga Egg Cool – nejnovější přírůstek do rodiny Tenga vajíček je tu! Vypadá to, že Tenga si opravdu rozumí s teplem, protože tentokrát přišli s chladivým efektem, díky mentolovému lubrikačnímu gelu, který si s sebou vajíčko přináší. Pokud toužíte po svěží a studené masturbaci, je Tenga Egg Cool právě pro vás! A nejenže osvěží vaše intimní chvilky, ale i skvěle poslouží k ozvláštnění jakékoliv masturbace.

Když se podíváte na toto vajíčko, nejdříve si všimnete, že má tvar klasického vajíčka. Je to poměrně malý masturbátor, který se vejde i do kapsy. Je vyroben z elastického materiálu, který je na dotek příjemný a dokáže se přizpůsobit vašemu penisu. Dokonce dokáže dosahovat délky až 25 cm, takže se nemusíte bát, že by toto vajíčko bylo příliš malé. Kromě toho Tenga Egg Cool obsahuje stimulační výstupky ve tvaru vlnovek, které se táhnou horizontálně po celém obvodu.

Co se ale s Tenga Egg Cool dá dělat? No… samozřejmě masturbating! Tento masturbátor dokáže váš orgasmus prodloužit a dodat mu nové rozměry. Podobně jako u jiných Tenga Egg masturbátorů, i tento je určený pouze pro jednorázové použití. Sice jsme ale při testování zjistili, že s opatrností může vajíčko vydržet i několik použití. A tohle je jen jeden z důvodů, proč si Tenga Egg Cool zamilujete.

Co se nás týče, Tenga Egg Cool nás zaujal svým neobvyklým designem a chladivou funkcí. Jedná se o sexuální hračku, kterou lze mít po ruce kdykoliv a kdekoliv během dne. Je to opravdu skvělý masturbátor, který dokáže vyplnit vaše touhy jak ve horkém létě, tak i po návratu ze sauny v zimě. A vlastně? Proč byste si ho nemohli užít i pryč od domova, kam si ho jednoduše schováte díky jeho malým rozměrům.

Tenga Egg Cool – dokonalý doplněk pro každého milovníka masturbace.

Výhody

 • Tenga Egg Cool masturbátor je skvělý produkt pro muže, kteří chtějí zažít nové pocity díky jemnému chladivému efektu.
 • Jeho neobvyklý tvar a pružný materiál se perfektně přizpůsobí tvaru penisu, což zaručí naprosto dokonalý zážitek.
 • Uvnitř masturbátoru jsou vroubky, které zajistí super stimulaci.
 • Navíc, díky malé velikosti je tento masturbátor ideální pro začátečníky.
 • Největší nevýhodou tohoto produktu je možná jeho krátká životnost, protože po několika použitích se může roztrhnout.

Nevýhody

 • Jednorázové použití.
 • Nelze čistit a znovu použít.
 • Limitovaná variabilita ve srovnání s jinými masturbátory.
 • Méně stimulace pro větší penis.
 • Potenciální alergická reakce na materiál.

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Mini

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Situace

Sex v koupelně

Hmotnost

0,3 Kg

Celková délka

7,5 cm

Minimální průměr

2 cm

Maximální průměr

10 cm