Tenga Deep Throat (16 cm)

Tenga Deep Throat je nejlepší masturbátor na trhu pro muže hledající exkluzivní zážitek simulace orálního sexu. Jeho zaškrcený tvar přesýpacích hodin a speciální ventil dokážou vytvořit vakuum, které perfektně simuluje hluboký oral. Tenga Deep Throat není určen pro opakované použití, ale jeho mlaskavé zvuky si užijete tak jako tak. Vyzkoušet můžete i verzi US pro větší penisy. Ať už si užijete Tengu sám nebo s partnerkou, nebudete se nudit!

259 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Tenga Deep Throat je ten nejlepší masturbátor na trhu pro všechny pány, kteří nehledají jen nějakou obyčejnou hračku, ale chtějí si užít zážitek, kterému se přezdívá jako simulace orálního sexu. Jsme tady pro to, abychom vám poskytli všechny informace o tomto magickém kousku, včetně jeho vzhledu, funkcí a způsobů použití.

Tenga Deep Throat má zaškrcený tvar ve tvaru přesýpacích hodin, což vám poskytne fantastické sevření, přesně jako když vám někdo dělá hluboký oral. Speciální ventil vytvoří vakuum uvnitř, takže tenhle strojek dokáže přesně simulovat tohle krásné a vzrušující sexuální hračení. A co je ještě lepší než tohle? No přece mlaskavé zvuky, které uslyšíte, když si užíváte s Tenga Deep Throat. Vypadá to, že se fakt snažili, aby byl pocit co nejautentičtější.

Tenga Deep Throat není určen pro opakované použití z důvodu jeho konstrukce. Na každém onacupu je v horní části otvor, který slouží pro vytvoření podtlaku. Ten je od výroby přelepen samolepkou. Doporučuji nálepku odlepit, aby bylo možné produkty vymýt pod běžnou teplou vodou a znovu použít.

Standardní typy masturbátorů TENGA jsou určeny pro průměrné penisy do 15 cm, ale pro ty z vás s větším kusem za to stojí investovat do verze US. Je to generál všech Tenga masturbátorů a hodí se pro větší penis nebo pro muže, kteří preferují větší prostor uvnitř.

Můžete si Tenga Deep Throat užít sám nebo s partnerkou. Žena může pomocí něj ovládat muže, a ten k tomu může užívat druhou ruku, aby stimuloval svou prostate nebo hladil šourek. Vagínu můžete držet v ruce a pohybovat s ní po penisu nebo ji upevnit do gauče nebo boty a souložit v misionářské poloze. Možností je spousta a rozhodně se u toho moc nudit nebudete!

Co mě na Tenga Deep Throat zaujalo nejvíc? Je to skvělý design. Je to malý a diskrétní, takže se nemusíte bát, že ho kdo uvidí, ale zároveň vám poskytne neuvěřitelný orgasmický zážitek. Tak si to užijte, chlapi!

Výhody

  • Nový masturbátor Tenga Deep Throat má neuvěřitelné výhody! Napodobuje orální sex formou mlaskavých zvuků, díky hebkému a měkkému materiálu se budete cítit jako v objetí svého milence.
  • Neobvyklý tvar masturbátoru zajistí neuvěřitelný zážitek, a parádní sání s silným podtlakem vám rozhodně neuteče.
  • Jestli potřebujete novou úroveň masturbace, nemůžete minout Tenga Deep Throat.
  • Nevýhoda: Koupí masturbátoru této ceny se vám může zdát jako vysokou finanční investicí.

Nevýhody

  • Díky jednorázovému použití Tenga Deep Throat (16 cm) může být pro někoho špatnou volbou z ekologického hlediska.
  • Pokud máte delší penis než 15 cm, produkt možná nebude dostatečně efektivní.
  • Byť se jedná o kvalitní pomůcku pro masturbaci, může být pro někoho stále dražší, než například běžná manuální masturbace.
  • Použití Tenga Deep Throat může být pro někoho zpočátku obtížné, nebo dokonce bolestivé v závislosti na individuálních preferencích.

Další informace

Barva

Bílá

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Tlaková

Co dráždit

Žalud

Nositelné

Ne

Typ hračky

Podtlaková

Hmotnost

0,13 Kg

Celková délka

16 cm

Minimální průměr

5 cm

Maximální průměr

6 cm