Tenga Aero Silver Ring masturbátor (17,3 cm)

Tenga Aero Silver Ring je inovativní masturbátor, který si užijí nejen začátečníci, ale i zkušení hřebci. Díky měkkému a elastickému návleku z TPR materiálu a regulaci intenzity podtlakového sání od 1 do 10 vám Tenga Aero Silver Ring dopřeje pocit remastered orálního sexu. Navíc, vodotěsné provedení umožňuje užívat si slastné chvíle i ve sprše nebo ve vaně. Jednoduše si užijte špičkovou kvalitu za trochu vyšší cenu!

2 099 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Přinášíme vám skvělou novinku – inovativní sací masturbátor Tenga Aero Silver Ring, který potěší začátečníky na poli samozábavy, ale i zkušené hřebce. Masturbátor má měkký a elastický návlek z TPR materiálu, který rychle získává teplotu lidského těla pro ešte realističtější zážitek. Díky odolnému plastovému obalu budete moci manuálně regulovat míru podtlaku. Antracitově šedý kroužek na obalu slouží jako regulace intenzity podtlakového sání od 1 do 10.

Masturbátor Tenga Aero Silver Ring je skvělý díky kombinaci vrtulovitých drážek, výrazných vroubků a žlábků, a čtyřem kuželovitým výstupkům pro dráždění žaludu. Vodotěsné provedení umožňuje užívat si slastné chvíle i ve sprše nebo ve vaně. Výsuvný stojánek v uvnitř masturbátoru pak zajišťuje lepší vysychání rukávu.

Co nás na tomto masturbátoru nadchlo, je ten pocit remastered orálního sexu. Vyzkoušejte to sami a uvidíte! Jediné, co na masturbátoru může vadit, je jeho trochu vyšší cena. Ale vězte, že za takovou kvalitě stojí to rozhodně za to!

Výhody

  • Tenga Aero Silver Ring masturbátor je revoluční hračka, která vás bude nadšeně uspokojovat.
  • Je vyroben z TPE/TPR materiálu, což jej činí měkkým a pružným na dotek, zatímco pevný obal zvládne i divoké činnosti.
  • Nabízí 10 stupňů podtlakové stimulace a uvnitř má dráždivou strukturu, která vás maximálně uspokojí.
  • Navíc je vodotěsný, takže si ho můžete vzít s sebou i do vany či sprchy a na konci dne ho usnadní odkapávací stojánek.
  • Nevýhoda tohoto masturbátoru je, že se nejedná o náhradu skutečného sexu a může být pro některé uživatele příliš drahý.

Nevýhody

  • Cena tohoto produktu je trochu vyšší, ale stojí za to si dopřát ten nejlepší orgasmus!.

Další informace

Barva

Stříbrná

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

Plast

Praktiky

Masturbace

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Sací

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Typ hračky

Podtlaková

Situace

Sex v koupelně

Hmotnost

0,36 Kg

Celková délka

17,3 cm

Minimální průměr

1,5 cm

Maximální průměr

4 cm