Tenga Aero Cobalt Ring masturbátor (17,3 cm)

Tenga Aero Cobalt Ring je manuální sací masturbátor, který doslova ukradne dech. S 10 stupňovou škálou podtlakové stimulace si s ním užijete nezapomenutelné orgasmické zážitky. Jeho pružný a měkký TPR materiál se rychle ohřeje na teplotu lidského těla a je doplněn výstupky a drážkami, které perfektně promasírují celý penis. A navíc je zahrnut odkapávací stojan, který je perfektní pro opláchnutí, vypuštění vody, sušení a skladování. S tímto masturbátorem si užijete ranní kafe a studenou koupel v jednom!

2 099 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Naše Sloní parta zbožňuje inovativní a kvalitní hračky, které doslova ukradnou dech. Proto jsme se rozhodli po pečlivém testování zařadit do naší nabídky manuální sací masturbátor Tenga Aero Cobalt Ring, který dokáže dostat na vrchol jak začátečníky, tak ostřílené kance. Naprosto milujeme jeho pružný a měkký TPR materiál, který se rychle ohřeje na teplotu lidského těla, takže se budete cítit jako u sexu s partnerkou. K věcem, které nás u tomto produktu baví, patří i jeho minimalistický a odolný plastový obal, který snese i to největší zatížení.

A co mi dokáže masturbátor Tenga Aero Cobalt Ring nabídnout? To je jednoduché. Největší primární je ovšem jeho 10 stupňová škála podtlakové stimulace, se kterou si můžete užít, co si jen dokážete představit. Ovládání je neskutečně snadné, stačí jen jednoduše otáčet, změnit intenzitu podtlaku. Prostě a jednoduše také zvládnete vše s partnerkou. Potom, co je tento princip aktivovaný, získáte pocit úžasného sání díky otočnému ventilu. Navíc k tomu masturbátor obsahuje i ukazatel intenzity podtlaku ve formě modrého kroužku – byť není očíslován, je to naprosto v pohodě.

Prostor uvnitř je vybaven výstupky a drážkami, které vás dokonale nasledují a promasírují penis. Dokonce se zdají jako cihlová zeď na první pohled! Kromě nich je dokonce naškroben vtipný výstupek, který vám na mysli evokuje hlasivky na zadní straně úst. Parádně tak umocňuje dojem z hluboké orální sexuální stimulace. A co je nejlepší? Tento přístroj je vodotěsný, takže na pánové čeká dokonalá relaxační koupel. Naši testovací jedinci si vlastně říkají, že masturbátor Tenga Aero je jako ranní kafe a studená koupel v jednom!

Ukazatel stupně podtlaku navíc ukazuje, jak silně během použití sálá, takže si ho můžete snadno přizpůsobit svému vkusu. Navíc je zahrnut odkapávací stojan, který je perfektní pro opláchnutí, vypuštění vody, sušení a skladování masturbátoru. I když jsou funkce nádherné, mrzí nás, že produkt je poměrně drahý. Nicméně, pokud si hledáte kvalitní výrobek, který vám přinese nezapomenutelné orgasmické zážitky, na tyto útraty určitě nebudete litovat. Celkově tedy rozhodně doporučujeme!

Výhody

  • Tenga Aero Cobalt Ring masturbátor je inovativní sací masturbátor, který vám poskytne nevšední zážitek.
  • TPE/TPR materiál zajišťuje pružnost a měkkost, takže se masturbátor přizpůsobí tvaru vašeho penisu.
  • Pevný obal umožní použití v divočině, aniž byste si museli dělat starosti o jeho bezpečnost.
  • Díky 10 stupňům podtlakové stimulace se můžete těšit na intenzivní vnitřní strukturu masturbátoru, která vás přivede k vrcholu potěšení.
  • Navíc je vodotěsný, takže se s ním můžete vydat třeba do vany.
  • A na konec, nezapomeňme na odkapávací stojánek, který vám usnadní jeho čištění.
  • Nevýhoda: Pokud jste zvyklí na přirozený pocit při masturbaci, můžete být zklamaní, jelikož stimulace je zcela násilná a umělá.

Nevýhody

  • I přestože jde o skvělý masturbátor, může se zdát trochu dražší než jiné produkty na trhu.

Další informace

Barva

Modrá

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

Plast

Praktiky

Masturbace

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Sací

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Typ hračky

Podtlaková

Situace

Sex v koupelně

Hmotnost

0,36 Kg

Celková délka

17,3 cm

Minimální průměr

1,5 cm

Maximální průměr

4 cm