Tenga 3D Spiral masturbátor (14,6 cm)

Hodnocení 0 z 5

Masturbátor Tenga 3D Spiral je ten pravý kamarád pro každého pána, který miluje příjemné pocity, jako by ho hladila krásná žena ústy. Tento vysoce kvalitní a praktický masturbátor s jedinečným spirálovým vzorem skvěle stimuluje mužský úd a přináší závratné orgasmy. Navíc se hodí i pro intimní hrátky s partnerkou a může být vystavený jako ozdoba na poličce. Vyberte si tento skvost z mnoha masturbátorů na trhu, a užijte si pořádnou dávku vzrušení!

969 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Masturbátor Tenga 3D Spiral je ideální pro pány, kteří touží po příjemných pocitech, které připomínají orální sex. Tento masturbátor nevyužívá pevný obal, takže si muži mohou sami regulovat intenzitu dráždění zmáčknutím své dlaně. Kromě toho se hračka skvěle hodí i pro intimní hrátky s partnerkou, jelikož měkký rukáv umožňuje ženě citit penis přímo v ruce. Jedná se o kvalitní výrobek s delší životností, než mají klasické jednorázové Tenga masturbátory.

Tento masturbátor se pyšní uzavřeným rukávem s dráždivými vroubky ve spirálovém tvaru, což mu umožňuje slastně stimulovat penis a dovést muže k závratnému orgasmu. Před použitím je třeba rukáv obrátit naruby a aplikovat dostatečné množství lubrikantu na vodní bázi. Hýčkání penisu je zajištěno díky kvalitnímu silikonovému materiálu, který poskytuje mimořádnou jemnost a pružnost, díky čemuž se masturbátor dokáže přizpůsobit jakékoliv velikosti mužského klacku. Doporučujeme namočit rukáv na chvíli do misky s teplou vodou, aby se hezky rozcítil na teplotu lidského těla.

To ale není vše! Tento masturbátor je plně vodotěsný, což znamená, že si můžete užít mohutného výstřiku i za dveřmi vaší koupelny. Stačí si ho vzít do sprchy nebo vířivky a užít si pořádnou dávku vzrušení.

Obal masturbátoru Tenga 3D Spiral se pyšní zajímavým designem a praktickým stojanem, takže si ho můžete vystavit na poličku jako hezkou ozdobu nebo vaši malou trofej. Nikdo nepozná, že se vlastně jedná o erotickou pomůcku, se kterou si zpestřujete večery. Co je na tomto masturbátoru nejlepší? Pro mě to je jeho mimořádná kvalita a schopnost dodat nepopsatelné pocity.

Výhody

 • Tenga 3D Spiral masturbátor přináší nejen zábavu při masturbaci, ale také při partnerských hrátkách.
 • Díky jemným vroubkům je stimulace mnohem intenzivnější.
 • Navíc je materiál vyroben z kvalitního silikonu a je tak sametově hebký na dotek.
 • Díky vodotěsné úpravě se můžete vydat s masturbátorem i do vody.
 • Design je nenápadný a stylový.
 • Nevýhoda: Masturbátor může být poměrně nákladný a tak není pro každého cenově dostupný.

Nevýhody

 • Po důkladném prozkoumání jsme se bohužel nedopátrali žádných nevýhod tohoto produktru.
 • Asi bychom mohli zmínit, že jeho velký úspěch nejspíše způsobí, že ve vaší skříni budete mít menší místo na ostatní hračky.
 • Ale co by to bylo za problém ve srovnání s tím, jak vám Tenga 3D Spiral masturbátor udělá skvělou společnost? Nám to určitě stojí za to!.

Další informace

Barva

Bílá

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Vodotěsná

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Celková délka

14,6 cm

Maximální průměr

4,6 cm