Svakom Sam Neo Sleeve (23,6 cm) – náhradní návlek na masturbátor

Hodnocení 0 z 5

Svakom Sam Neo Sleeve je neuvěřitelně oblíbený návlek, který má v sobě skryté tajemství! Jeho moderní vzhled okamžitě upoutá vaši pozornost, ale to není všechno. Tento návlek se dokáže věrně napodobit orální sání a jeho výrazné výstupky rozpálí vaše smysly až do poslední kapičky spermatu. Pokud hledáte nezapomenutelný zážitek, pak je Svakom Sam Neo Sleeve tou pravou volbou!

459 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Svakom Sam Neo Sleeve je nezávislým návlekem, který patří mezi nejoblíbenější mužské pomůcky! Tento výjimečný kousek je složen z kvalitního TPE materiálu, který je hebký, odolný a skvěle se přizpůsobí teplotě lidského těla. Navíc vypadá velmi moderně a lákavě, díky svému hladkému bílému povrchu, který okamžitě upoutá vaši pozornost!

Ale co s tím? No, Svakom Sam Neo Sleeve nejen skvěle vypadá, ale také nabízí mnoho užitečných funkcí pro vaši rozkoš! Návlek dokáže věrně napodobit orální sání a s jeho výraznými výstupky intenzivně dráždit každý centimetr mužského falusu, dokud z něj nevyždímá poslední kapičku spermatu. A to není vše! Tento náhradní návlek se perfektně hodí pro masturbátory Svakom Sam Neo a díky své vodotěsnosti je možné si užít nejen suchozemské, ale i vodní hrátky.

V tomto návleku mám ráda nejen jeho výrazné výstupky, které intenzivně dráždí mé sladké místečko, ale také jeho zábavný a moderní vzhled. Navíc díky jeho odolnosti si mohu být jistá, že tento návlek mi přinese mnoho nezapomenutelných zážitků, které mi rozjasní den! Tak co čekáte? Pusťte srdce i svojí kreativitu na volno s Svakom Sam Neo Sleeve!

Výhody

  • Vyvěste plachtu na stěnu, protože se připravte na nekonečnou zábavu s Svakom Sam Neo Sleeve – náhradním návlekem na masturbátor.
  • Můžete počítat s poutavou stimulací, která vychází ze zvýrazněných výstupků, aby vám to šlo pořádně na rychlo.
  • TPE materiál se na vaši pokožku hodí jako rukavice, snadno si ho i omýt a jen díky vodotěsné úpravě do něj můžete klidně skočit i do vany.
  • Je to nedocenitelná investice, která si nevysaje peněženku.
  • Nevýhody: Pokud se bojíte zažít hluboké intelektuální zážitky, nebojte se, tento masturbátor vám je nepřinese.

Nevýhody

  • Jsme tak naprosto nadšeni z náhradního návleku na masturbátor Svakom Sam Neo Sleeve, že jsme si nedokázali vymyslet jedinou nevýhodu, kterou bychom Vám mohli napsat! Je to prostě skvělý produkt, který vám nabídne dokonalou stimulaci a nevíme, co bychom mu mohli vytknout.
  • Tusíte, proč? Protože je prostě dokonalý!.

Další informace

Barva

Bílá

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Masturbace

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Vodotěsná

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Voděodolná

Nositelné

Ne

Situace

Sex v koupelně

Hmotnost

0,38 Kg

Celková délka

23,6 cm

Minimální průměr

1,8 cm

Maximální průměr

8,2 cm