Svakom Sam Neo masturbátor (23,6 cm)

Připravte se na neuvěřitelný orgasmický zážitek s masturbátorem Svakom Sam Neo! Tento moderní kousek z dílny americké značky Svakom vás provede oběžnou drahou plnou silného sání a intenzivních vibrací, a s možností synchronizace s interaktivními videi na Pornhubu nebudete chtít přestat! A s voděodolným provedením se můžete kochat i při hraní ve vaně! Tak na co ještě čekáte?

2 399 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Jste nároční na své hrátky a hledáte inovativní pomůcky, které vás dovedou k orgasmickému vrcholu? Pak se připravte na neuvěřitelný zážitek, který vám přinese masturbátor Svakom Sam Neo! Tento moderní kousek z dílny americké značky Svakom vás provede oběžnou drahou plnou silného sání a intenzivních vibrací rovnou do orgasmického vesmíru.

Svakom Sam Neo je vybaven moderním ovládáním prostřednictvím Svakom app nebo mobilní aplikace s názvem FeelConnect 3, která umožňuje synchronizaci s interaktivními videi na Pornhubu. Aplikace jsou kompatibilní s operačními systémy iOS 12 nebo Android 8 a vyšší. Můžete si tak nejen užívat silikonový návlek s výraznými výstupky, ale i komunikovat se svým partnerem přes chat nebo si vychutnat videohovory.

Svakom Sam Neo nabízí 5 vibračně sacích programů, které vás nikdy neomrzí. Silné sání a vibrace se rozprostřou po celé délce penisu, což vám zajistí nezapomenutelně slastný orálek pomocí automatického masturbátoru. Kromě toho se pomůcka hodí pro společné hrátky s partnerem nebo partnerkou.

Líbí se nám voděodolné provedení, což umožní snadné vyčištění a dezinfekci pomocí opláchnutí pod proudem vlažné vody. Masturbační návlek se dá použít i jako masturbátor třeba ve vaně, jen si dejte pozor, aby do vibračního motorku nezačala téct voda. A díky praktickému USB nabíjení můžete hračku dobít během pár hodin kdekoliv a kdykoliv.

Jedinou nevýhodou je trochu hlučnější motorek, ale to je opravdu jen drobnost oproti množství dechberoucích orgasmů, na které se můžete těšit s produkt Svakom Sam Neo. Tak neváhejte a připravte se na neuvěřitelně vzrušující zážitek, kterému se nebudete chtít ubránit!

Výhody

  • Tento masturbátor, nazvaný Svakom Sam Neo, vám umožní napodobit orální sex jako nikdy předtím.
  • Navíc lze tento moderní přístroj ovládat pomocí mobilní aplikace.
  • Samotný masturbátor obsahuje výstupky pro dokonalou stimulaci penisu a je vyroben z kvalitního ABS plastu se silikonovým povrchem.
  • Sam Neo má také silné sání a vibrace pro rychlou dávku uspokojení a nabízí až 5 vibračně sacích programů.
  • Co se týče údržby, toto zařízení má voděodolnou úpravu a lze ho snadno čistit.
  • No a pokud jde o napájení, má praktické USB nabíjení.
  • Mezi nevýhody patří absence hlasového ovládání, vysoká cena a poněkud větší rozměry než průměrný masturbátor.

Nevýhody

  • Uživatelé by mohli být rušeni trochu hlasitějším zvukem, ale pokud máte rádi trochu akčního ruchu, vlastně to může být i plus!.

Další informace

Barva

Černá

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

Plast

Praktiky

Masturbace

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Sací

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Voděodolná

Napájecí kabel

USB s konektorem

Nositelné

Ne

Typ hračky

Vibrační s pulzními programy

Situace

Podpora erekce

Hmotnost

0,7 Kg

Celková délka

23,6 cm

Minimální průměr

1,8 cm

Maximální průměr

8,2 cm