SUPERGLIDE třešňový lubrikační gel Cherry (75 ml)

SuperGlide Cherry je nový lubrikační gel na vodní bázi, který nejenom usnadní vaše sexuální aktivity, ale také vám přinese neuvěřitelnou chuť a vůni čerstvých višní. Díky své jemné a klouzavé konzistenci vám pomůže dosáhnout orgasmu a zlepšit celkový sexuální zážitek. Navíc se hodí i pro orální sex a krátké masáže těla. Tak neváhejte a vyzkoušejte tento úžasný produkt!

199 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

SUPERGLIDE Cherry je tady! Tento lubrikační gel na vodní bázi má neuvěřitelnou chuť a vůni čerstvých višní, kterou si získává uživatele na první pohled (no, spíše na první čich). Jeho jemná a klouzavá konzistence snadno vyklouzne z tuby, ale rozhodně nedělá fleky a usnadňuje důležité aktivity.

Hledáte způsob, jak zlepšit své sexuální zážitky? SUPERGLIDE Cherry je základním pomocníkem při masturbaci, partnerském sexu a dokonce i při použití erotických pomůcek. Jeho vlastnosti zlepší váš zážitek a ulehčí vám vaši cestu k orgasmu. I když je na 60% vhodný pro anální sex a anální pomůcky, vyzkoušejte spíše anální lubrikační gely a oleje na vodní bázi či Silikonové lubrikační gely a oleje.

Ale nejen to! Pokud si rádi užíváte orální sex, SUPERGLIDE Cherry vám bude příjemně vonět a chutnat. Dále je vhodný pro krátkou masáž těla, jako například při milostné hře s bradavkami. Na delší masáž těla se příliš nehodí, neboť zasychá rychleji, ale možností je občas zvlhčit vodou.

V Super AI panoptikál superlativů, SUPERGLIDE Cherry zaujímá místo pod sluncem jako všestranný a účinný lubrikační gel pro zvýšení vašeho sexuálního zážitku. Jistě vás zaujala jeho vůně a chuť čerstvých višní, co? Ale hlavně jeho přínos pro vaše intimní partie vám přinese uspokojení, takže se nebojte vyzkoušet tento ohromující produkt.

Nevýhody

  • Trošku tišeji, než bych čekal, ale OK, zkusím to!- Škoda, že je tuba SUPERGLIDE třešňového lubrikačního gelu trochu menší – asi bysme si víc užili!
    – Moc se nám nelíbí, že je cena trochu vyšší než u jiných lubrikačních gelů – ale stojí za to, že? ;).

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Mini

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Lubrikační gel, olej

Co dráždit

Vagina

Gel, olej účel

Vaginální

Gel, olej báze

Vodní

Situace

Orální sex