SUPERGLIDE lubrikační gel (30 ml)

Superglide je prostě super! Nové vylepšené složení zaručuje kluzký sex bez zahušťování a bez nechtěné vůně. Navíc je bezpečný na použití s kondomy a ideální pro použití s jakýmikoliv erotickými pomůckami. Zákazníci jsou nadšení a rádi se k němu vrací. Superlide – pro milování bez omezení!

139 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Tento výrobek je prostě SUPERGLIDE! Od roku 2020 má vylepšené složení, takže si nemusíte dělat starosti s tím, že by vám gel začal zahušťovat po otevření tuby. Navíc je neutrální a bez parfemace, takže si můžete užít kluzký sex bez nechtěné vůně.

Klouže opravdu výborně, a to i při delším používání, takže se nemusíte obávat suchého tření. Po sexu nezůstává lepkavý, a tak se jednoduše umývá. Zákazníci, kteří u nás tento produkt vyzkoušeli, jsou nadšení a rádi se k němu vrací.

Superglide je ideální pro použití s jakýmkoliv typem erotických pomůcek, ať už jsou vyrobené z jakéhokoliv materiálu. Pokud jde o vaginální sex a masturbaci, tento lubrikační gel je naprosto ideální.

Na anální sex či anální pomůcky je vhodný jen z části, protože rychleji zasychá a je potřeba přimazávat. V takovém případě jsou lepší anální gely nebo silikonové přípravky. Pro orální sex je tento gel opět ideální z hlediska toho, že je chuťově neutrální, ale pro milování s ovocnými gely tu máme jiné produkty.

Pokud jde o krátkou masáž těla, Superlide je dobrý a ideální třeba na krátkou masáž bradavek při sexu. Pro delší masáže těla ale není nejlepší volbou, protože rychle zasychá. Je ale možné jej občas zvlhčit vodou.

Co mě na tomto produktu zaujalo nejvíc? Pro mě to byla hlavně jeho všestrannost a výborné kluzkost. Navíc je bezpečný na použití s kondomy, takže nemusíte mít obavy z poškození ochranného prostředku. Když k tomu přidáte fakt, že je vyráběný v Evropě s nejvyšší kvalitou surovin, nemohu si ho nezamilovat. Superlide je prostě super!

Výhody

  • SUPERGLIDE je skvělý lubrikační gel, který díky své kvalitě a jemné konzistenci vydrží dlouho bez slepení a ucpaní, a navíc neobsahuje žádné parfémy.
  • Pokud ale hledáte chybu na kráse, jednou nevýhodou může být, že není úplně přirozený, a může tedy být citlivější k některým typům pokožky.

Nevýhody

  • 1) Bohužel, na tento špičkový lubrikant si musíte trochu připlatit.
  • 2) Superglide bohužel není vybaven pumpičkou, což může být nevýhoda pro někoho, kdo preferuje přesnější dávkování.
  • 3) I když množství gelu v balení není zanedbatelné, někomu by se mohlo zdát, že 30 ml je menší velikost než ideální.

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Malý

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Lubrikační gel, olej

Co dráždit

Vagina

Gel, olej účel

Vaginální

Gel, olej báze

Vodní