SUPERGLIDE jahodový lubrikační gel Strawberry (75 ml)

SUPERGLIDE Strawberry je skvělým pomocníkem pro všechny vaše erotické zážitky. Jeho jemná klouzavá konzistence zpříjemňuje masturbační i partnerský sex, a dokonce i používání erotických pomůcek. S jahodovou příchutí a vůní, tento lubrikant vám přináší něco extra do vašeho sexuálního života. Navíc se jeho dlouhotrvající výdrž, snadná odemykání a absence fleků stanou vašimi novými oblibenci. Přidejte něco extra do svého sexuálního života s SUPERGLIDE Strawberry!

199 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

SUPERGLIDE Strawberry je kvalitní lubrikační gel na vodní bázi, který se vám bude líbit jak jeho vůní, tak jeho chutí. Není to jenom další nudný lubrikant, který prostě jen klouže, ale SUPERGLIDE Strawberry je skvělý, protože klouže úžasně a zasychá podstatně méně než levnější gely. Navíc se zákazníci k němu často vrací, takže to musí být dobré.

A co s ním můžete dělat? No, myslím, že to je docela jasné. Lubrikační gel SUPERGLIDE Strawberry je užitečným pomocníkem při masturbaci, partnerském sexu i při použití erotických pomůcek. Jeho jemná klouzavá konzistence ulehčuje a zpříjemňuje erotické zážitky. A co je skvělé na SUPERGLIDE Strawberry, je to, že vydrží opravdu dlouho, nedělá fleky a dobře se umývá.

Za sebe můžu říct, že mě na SUPERGLIDE Strawberry zaujalo to, jak skvěle klouže, ale taky jeho vůně a chuť. Nechci být drsný, ale když mám na výběr mezi obyčejným lubrikantem a lubrikantem s jahodovou příchutí, volím jahodový každý den v týdnu. Tak si pořiďte SUPERGLIDE Strawberry a přidejte něco extra do svého sexuálního života.

Výhody

  • Savour the sweet and irresistible scent and taste of our SUPERGLIDE Strawberry Lubricant (75 ml).
  • The gel glides on smoothly and lasts long, making it perfect for both vaginal and anal use.
  • Experience the ultimate indulgence with every touch and thrust.
  • Disadvantage: Unfortunately, we couldn’t find any downsides to this delectable lubricant.

Nevýhody

  • Tak ať se nám nezachtělo dát si větší dávku a musíme k žádanému klouzavému pocitu přidat dvakrát, toť ta menší velikost.
  • A když se podíváme na cenu, abyste si to mohli dovolit denně, zřejmě budete muset nechat svoji banku o něco víc na pokoji.

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Malý

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Lubrikační gel, olej

Co dráždit

Vagina

Gel, olej účel

Vaginální

Gel, olej báze

Vodní

Situace

Orální sex