Šumivá masážní pěna s praskajícím efektem Vanilla Bubble (150 ml)

Hodnocení 0 z 5

Máte chuť zažít úplně nový level předehry se svým partnerem? Pak byste si rozhodně neměli nechat ujít nejnovější přírůstek do naší sbírky erotických pomůcek – šumivou masážní pěnu Vanilla Bubble! Tento kouzelný přípravek zvládne vzrušit všechny vaše smysly a nabízí nezapomenutelný zážitek s efektem praskajících bublinek. A když si k tomu přidáte vůni sladké vanilky, váš partnerský zážitek bude naprosto neuvěřitelný!

499 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Inovativní šumivá masážní pěna Vanilla Bubble je nejnovějším přírůstkem do naší sbírky erotických pomůcek. Tato kouzelná, chladivá pěna přináší předehru na zcela novou úroveň. Zabalit se do smyslného zážitku, který zapojí všechny vaše smysly včetně nelibosti, umožní šumivá masážní pěna Vanilla Bubble. Při použití vás doslova pohladí tím správným způsobem.

Tato šumivá masážní pěna je balená v luxusní černo-zlaté lahvičce o objemu 150 ml a je vhodná hlavně pro páry, kteří se rádi rozmazlují a hledají nové, erotické prožitky. Šumivá pěna s hydratačním účinkem a efektem praskajících bublinek při kontaktu s pokožkou aktivuje mikrocirkulaci, která zvyšuje citlivost a mění klasickou masáž erotogenních zón na nevšední partnerský zážitek. Když navíc zapojíte při použití všech pět smyslů, tělo i mysl jsou vzrušeny na maximum.

Jediný nápad, který výrobce použil u této šikovnosti, je výtažek z rostliny Nelumbo Nucifera, kterou znáte jako Lotos Ořechonosný. S myšlenkou, že je květina v jeho zemi považována za posvátnou kvůli svým bílým květům, se používá pro krvetvorbu spolu s reprodukčním a endokrinním systémem. Jeho výtažky urychlují hojení a regeneraci pokožky a působí taky jako vlasový kondicionér, protože vlasům dodává pevnost a lesk.

Naši testeři připodobňují šumivý efekt pěny k explozi bublinek v čerstvě otevřeném šampaňském. V kombinaci s chladivými pocity na kůži se setkali skoro až s šimravými zážitky, které je nutily k opakovanému použití. Poslouchání tichého šumění společně s praskáním působí relaxačně. Masážní pěna Vanilla Bubble s intenzivní vůní sladké vanilky tak cílí na všechny vaše smysly s jediným cílem – uvolnit a nažhavit tělo i mysl na vzrušující zážitky s partnerem.

I když jsme si při testování s pěnou užili spoustu zábavy a zařadili ji na čestné místo v naší sbírce erotických pomůcek, tak nás trochu mrzí její vyšší cena. Chápeme ale, že se v ní odráží výrobcův neotřelý nápad, kvalitní provedení a luxusní design produktu.

Výhody

  • Sáhněte si na tuhle šumivou masážní pěnu s až praskajícím efektem Vanilla Bubble a upgradujte svoji sexuální předehru na další level! Jemný chladivý pocit a sladká vůně vanilky vás okamžitě dostanou do té správné nálady.
  • A co je nejlepší, tato pěna je ideální pro lehké BDSM hrátky a jistě vás zahřeje během intimních okamžiků.
  • Snadno se roztírá a díky svému luxusnímu designu je také super jako dárek pro vašeho partnera nebo partnerku.
  • Nevýhoda: Pěna je vhodná pouze pro externí použití a ne na sliznici.

Nevýhody

  • Cena je vyšší, ale stojí za to zažít záplavu vanilkových bublinek na své kůži!“
    2.
  • Tuto pěnu určitě využijete nejvíce na masáži rukou a nohou, celotělová aplikace může být trochu náročnější.

Další informace

Barva

Bílá

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

BDSM kosmetika

Provedení pomůcky

Luxusní

Co dráždit

Šíje

Gel, olej účel

Chladivý

Typ hračky

Masážní

Situace

Stimulace prsou