Sterilní lubrikační gel K–Y Jelly (82 g)

Speciální lubrigel určený pro dilatátory je tady a nabízí něco více, než jen klasickou lubrikaci. Tento skvělý pomocník, který má neutrální pach a chuť, se stal oblíbeným u milovníků intimních hrátek, ale také se používá při vyšetřeních lékaři a gynekology. Ať už se chystáte na potěšení sami, či s partnerem, lubrigel vám přinese tu správnou vlhkost a potěšení.

199 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Představujeme vám speciální lubrigel určený pro namazání dilatátorů. Tento produkt se na trhu pohybuje již od roku 1904 a svou kvalitou si získal důvěru lékařů a gynekologů, kteří ho používají při vyšetřeních. Díky svému využití v lékařských oborech, se stal oblíbeným pomocníkem také u jiných přátel. Nevěříte? Věřte, že se nebojí namazat jím třeba své vibrouše! Tento gel se dokonce předvedl ve filmech jako Jurský svět či Predátor!

Ale co vlastně nabízí tento produkt?

Lubrigel má neutrální pach a chuť, takže si nemusíte dělat starosti, že by vám zkazil zábavu. Pozor však na jeho hustou konzistenci, která vám může způsobit drobné potíže. Nicméně to můžete snadno řešit postříkáním vodou nebo jednoduše použijte vaše sliny! Tento gel je skvělým pomocníkem při intimních hrátkách a ocení ho nejenom milovníci dilatátorů, ale také jiných hraček. Navíc rychle zasychá a dokáže vám přinést ještě větší potěšení.

Co mě na tomto produktu zaujalo? Musím říct, že si ho zamilovala moje milá Helenka. Nejen že přináší potěšení při intimních hrátkách, ale také jí velmi pomáhá při léčení po menším chirurgickém zákroku. S tímto produktem se necítí tak unavená a má mnohem menší zdravotní potíže. Tento gel je prostě úžasným kamarádem i v nepříjemných situacích!

Výhody

  • Sterilní lubrikační gel K-Y Jelly (82 g) je ideální pro použití s dilatátory, aby proces byl pohodlnější a snazší.
  • Tento gel má atest Státního zdravotního ústavu, takže nemusíte mít obavy o jeho bezpečnost.
  • K-Y Jelly má na trhu více než 100 let dlouhou tradici, takže jde o osvědčený produkt.
  • Výhodou je také jeho přírodní, veganské složení, takže nedráždí citlivou pokožku a je šetrný k životnímu prostředí.
  • Na rozdíl od některých jiných lubrikačních gelů, K-Y Jelly má neutrální chuť a vůni, takže nebude rušit při použití.
  • Nevýhodou může být cena, která je vyšší než u jiných lubrikačních gelů.

Nevýhody

  • Sterilní lubrikační gel K-Y Jelly má bohužel tendenci být dost hustý, takže se pomalu vstřebává a mírně lepí, což zase vede k tomu, že se rychle zasychá.

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Malý

Praktiky

Masturbace

Druh pomůcky

BDSM kosmetika

Co dráždit

Vagina

Gel, olej účel

Sterilní

Gel, olej báze

Vodní

Hmotnost

0,08 Kg