Realistický masturbátor Open Mouth (19 cm)

Masturbátor Open Mouth je bezkonkurenční, když jde o nové a vzrušující zážitky v posteli! Tenhle sexy kousek vypadá skvěle a funguje ještě lépe, s roztomilou růžovou buchtičkou uvnitř a regulovatelným tlakem na druhé straně. Plus, masturbátor je uzavíratelný, takže si ho můžete vzít s sebou kamkoliv. Pokud chcete přidat trochu kreativity do svého sexuálního repertoáru, neváhejte a zkuste masturbátor Open Mouth.

999 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Masturbátor Open Mouth je perfektní způsob, jak si pořádně užít svůj čas v posteli. Tento sexy kousek se skvěle hodí pro ty, kteří chtějí něco nového a vzrušujícího.

Tento masturbátor v černém obalu s vroubkovanou strukturou pro lepší držení vypadá naprosto decentně a lákavě. Po otevření masturbátoru na vás okamžitě vykoukne růžová baculatá buchtička, kterou si budete stejně jako my toužit pořád hladit. Oblíbili jsme si tuto realistickou verzi, která skutečně vypadá jako dámská pusinka.

Funkce tohoto masturbátoru jsou neuvěřitelné. Uvnitř vaginy najdete vroubky, které vás naplní sexuálním nadšením a způsobí, že vaše hrátky budou mnohem pestřejší než kdybyste si to dělali klasicky rukou. Dírkou na druhé straně obalu můžete regulovat tlak a užít si luxusní orálek, jako od skutečné partnerky. Navíc tento masturbátor je uzavíratelný, což je super pro delší cesty.

Na tomto produktu nás zaujalo jeho realistické provedení a lákavý vzhled. Jeho používání je jednoduché a přináší nám spoustu radosti a uspokojení. Pokud hledáte něco nového a vzrušujícího do vašeho sexuálního repertoáru, určitě byste měli vyzkoušet masturbátor Open Mouth.

Výhody

  • Do vaší sbírky erotických hraček chybí dokonalá imitace orálního sexu? Náš realistický masturbátor s otevřenou pusou (19 cm) je právě tím, co hledáte! Jeho design vás zaujme na první pohled a pružný TPE/TPR materiál se přizpůsobí vašim potřebám.
  • Navíc má ideální podtlak a výstupky pro ještě lepší stimulaci.
  • S vroubkovaným obalem se bude držet jako živý a díky třem kroužkům v sadě si můžete nastavit požadovanou variabilitu.
  • Jedinou nevýhodou je možná výpad v používání při velmi divokých pohybech.
  • Ale za tuto super cenu získáte kvalitní produkt!.

Nevýhody

  • Tak tohle je zajímavý kousek.
  • ovšem fakt to nemusí být pro každýho.
  • No a co třeba to, že je tohle brouk už zase o něco víc pro ty pány, co to tam maj větší? U průměrně vyvinutých mužů se totiž může stát, že to budou muset do něj příliš rýpat.

Další informace

Barva

Tělová

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Penis

Typ hračky

Realistická

Hmotnost

0,41 Kg

Celková délka

19 cm

Minimální průměr

5 cm

Maximální průměr

7,5 cm