Realistická umělá panna Kitty

Hodnocení 0 z 5

Zažijte sex takový, jaký byste s reálnou partnerkou. Realistická panna Kitty s výškou 168cm a váhou pouhých 38kg vám umožní prožít intimní zážitky jako nikdy předtím. S třemi funkčními otvory a kovovou konstrukcí s ohebnými klouby si můžete užít sex v libovolné pozici. A s krásnými detaily, jako jsou zelené oči, blond vlasy a vystouplé bradavky, vypadá Kitty jako opravdová žena. Pokud si chcete tento klenot pořídit, neváhejte – stojí to za to!

44 499 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Realistická panna Kitty je tu pro ty, kteří už mají umělé vagíny a masturbátory plné zuby. Vzhledem k divoce vypadajícímu provedení vám Kitty umožní zažít sex takový, jaký byste s reálnou partnerkou. Vysoká 168cm a vážící pouhých 38kg, z Kitty vypadá jako jižně od vás druhá holka. Použitý materiál, zkrásňující TPE Fanta Flesh metoda, umocňuje pocit, jakoby jste se dotýkali lidské pokožky. Vodivost tepla také znamená, že při hřejivé náruči této blondýnky nejen pocítíte příjemnou hřejivost svého vzrušení, ale také skutečného tělesného tepla.

Díky kvalitní a odolné kovové konstrukci s ohebnými klouby, kterou má Kitty, můžete nastavit libovolnou polohu, ve které si přejete užít sex, ať už stojící, ležící nebo v jakékoli jiné pozici. S třemi plně funkčními otvory (ústa, vagínou, análem) bude pro Kitty potěšení splnit každé vaše přání. A není třeba vás ani trochu trápit o trojce, protože stačí do jejích úst vložit nějaké dildo a zatímco se dámy dokonale užívají na jejím tváři, muži si mohou užívat pevné sevření úzké vagíny.

My milujeme všechny propracované detaily, díky nimž vypadá Kitty jako reálná žena. Sexy zelené oči, krásné blond vlasy, dlouhé řasy, pevné nehty, vystouplé bradavky, klíční kosti a břišní svaly propůjčují panně jedinečný vzhled. A pokud chcete ještě víc, součástí balení jsou náhradní nehty, USB vyhřívací hlavice a bílá noční košilek.

Co nás však opravdu zaujalo, byla kvalita a podrobnosti, které vás dokážou přesvědčit, že nejde o málo-tržní produkt. Samozřejmě, že taková realistická společnice je hodně dražší než jakákoliv jiná masturbační hračka, ale v porovnání s tím, co jste ochotni vypsat za skutečnou partnerku, to stojí za to. Proto přijímáme pouze platby předem a aby se vám pak balíček dostal co nejrychleji přímo domů, pečuje o to dopravce Intime, kteří vaši novou princeznu lásky dorazí až k vám!

Výhody

 • Oživte si své fantazie s realistickou umělou pannou Kitty v životní velikosti, která vám přinese neuvěřitelně realistické zážitky.
 • Je vyrobena z TPE materiálu, což zajišťuje příjemný dotyk a maximální pohodlí při použití.
 • S kovovou konstrukcí je navíc odolná a klouby vám umožní užít si ji všemi možnými způsoby.
 • DVěřte nám, tři otvory (pusa, vagina a análek) budou naprosto perfektní.
 • Detaily jsou tak precizně zpracované, že se zdá, jako byste měli opravdu živou bytost v náručí.
 • Jediné nevýhody jsou, že se nejedná o skutečnou osobu, což může být pro některé z vás neuspokojující, a také potřebuje pravidelnou údržbu, aby zůstala hygienická a funkční.

Nevýhody

 • 1) Nejde o nejlevnější zboží na trhu, ale stojí za to si připlatit za kvalitu.
 • 2) Pro nákup je potřeba mít jistotu, že máte dostatek financí k dispozici, ale to se přeci dá rozumně naplánovat a ušetřit si na to.
 • 3) Rozbalení balíku zrovna není úplně jednoduchá úloha, ale to už je taková ta zábava, když si přijdete na konci na svého „nového kamaráda“.

Další informace

Barva

Tělová

Velikost pomůcky

XXL

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Realistická panna

Provedení pomůcky

Realistická

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Typ hračky

Realistická

Hmotnost

40 Kg

Celková délka

168 cm