Prodlužovací návlek na penis xTRA

449 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Pánové, nezoufejte! Máte pocit, že vaše mužské poutko je trochu na menší straně? S tímto prodlužovacím návlekem už nemusíte být zklamáním pro vaši partnerku. Návlek XTRA vás dokáže prodloužit o až osm centimetrů, což evokuje mužskou chloubu. Navíc se díky návleku můžete naplno užít své sexuální žití.

Návlek vyrovnává přirozené rozdíly mezi velikostí penisu a vaginy, takže když žena potřebuje větší klacek, než jaký muž má k dispozici, tento návlek je řešením. Kromě toho, že se vám podaří uspokojit svou partnerku, pomůže tento prodlužovací návlek také zlepšit vaše mužské sebevědomí.

Pružný materiál návleku se skvěle přizpůsobí velikosti vašeho penisu a výrazné vroubky v horní části návleku dokážou při sexu stimulovat a dráždit vaginu. Prodlužovací část má hrubší texturu, a přesně jako kondom se nasazuje na holý penis. Díky návleku si zaskotačíte také ve sprše nebo bazénu, protože je vodotěsný.

Výhodou prodlužovacího návleku je i to, že může pomoci oddálit ejakulaci a sex budete moci užívat déle než obvykle. V horní části návleku najdete i rezervoár, který zadrží ejakulát, takže si užijete skvělý orgasmus do poslední kapky.

Co nás na tomto produktu zaujalo, byly výrazné vroubky a skvělá možnost prodloužení penisu. Zkušení testeři si s návlekem užívali pocit vzniklého podtlaku a jeho nepropustnost byla dostatečná na to, aby zadržela ejakulát. Jedinou výtkou jsou nedostatečné vroubky po celé délce návleku, kterých by se mohlo být více. Ale celkově jsme tento produkt rozhodně doporučili!

Výhody

 • S naším xTRA prodlužovacím návlekem na penis získáte nejen větší sebevědomí díky prodloužení penisu, ale také intenzivní stimulaci díky vroubkovému designu.
 • Pružný TPE materiál se snadno přizpůsobí vašemu tělu a vodotěsná úprava umožní větší pestrost při sexu.
 • Navíc našemu produktu nevadí voda, takže hurá do vířivky nebo pod sprchu! Oddálení ejakulace zaručuje delší a intenzivnější zážitky v posteli.
 • Naše jediná nevýhoda? S rezervoárem na ejakulát budete při závěrečné fázi potřebovat trochu větší pozornost.
 • Ale to se vyplatí za ty neopakovatelné zážitky, že?.

Nevýhody

 • Škoda, že s xTRA návlekem na penis nemůžete použít kondom – nicméně, budete si moci užít bezpečný sex i tak!
  2.
 • Ne všechny vroubky jsou umístěny po celé délce návleku – takže si užijte ty, které tam jsou, dvojnásobně!.

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Návlek na penis

Provedení pomůcky

S výstupky na stimulaci partnera

Co dráždit

Vagina

Voděodolnost

Voděodolná

Nositelné

Ne

Situace

Zvětšení prodloužení penisu

Celková délka

18,6 cm

Minimální průměr

3,5 cm

Maximální průměr

3,8 cm